КапитанльнаЯ• 01 октября 2024
В нас є такі хати в селі?
АгатаХристя• 01 октября 2024
Дівчата не сваріться , моі батьки зараз живуть в такій хаті, то є хата ще моіх пра пра прадідів , тільки ми вже зараз зробили ремонт вікна поміняли і обшили деревиною обробленою , хата саме зі зрубу і вікна блакитні були , ми молоді ремонт робили захотіли модерну 🫣, зараз жалкую би робила тепер то збереглаб самобутність , Сусідня хата стояла довго пуста то там навіть соломʼяний дах ☺️, коли до нас приіхали друзі з міста довго питали що то за шевченківська хата , фотографувалися, ще є хати де дах зроблений з кори дерев , і там ще колодязь журавель , В інших сусідів теж хата гола , іі купила молода родина , вони хочуть залишити іі такою , зараз зробили ремонт всередині , але думають як ото всьо зберегти , На жаль фото не маю , пошукаю може знайду покажу, Чернігівська обл
Стриптизерка• 01 октября 2024
Ответ дляОднозначно
ИИ по вашему описанию картинку видит так 😂
Майже ))) тільки хата більша, зі зрубу і дах не солом´яний, криниця з журавлем, і городу 30 соток )))
Стриптизерка• 01 октября 2024
Ответ дляАльдебаран
Я сама з Іванківського району, так в нас всі хати дерев´яні, але вони не такі як на фото автора. То типова ізба кацапська. Правда, в нас районі є село населене кацапами, там вже їх не багато залишилося всі старі, то я колись побувала в одній такій ізбі, мені було тоді 20 років і я була шокована тим, що там і всередині був отакий само чорний зруб, навіть не побілено
У моєї прабабусі було побілено, зруб чорний від старості. Ці хати не 30 років тому будувалися і навіть не 50.
П.С. якщо вдасться, мені пізніше пришлють фото хати моєї прабабки то я напишу що і як
АгатаХристя• 01 октября 2024
Ответ дляСтриптизерка
Так , нашій більше 100 років точно , ніхто навіть точну дату не памʼятає , і ті хати що я описувала теж , у війну село вціліло , а сусіднє спалили до попелища то там звісно таких хат нема
Стриптизерка• 01 октября 2024
Ответ дляАгатаХристя
Я розпитала про хату, моя бабуся народилася в 1929 році, ця хата вже була але скільки часу - поки невідомо
Федорино Горе• 01 октября 2024
У нас на півдні ні. Мазанки - це про нас. У нашому дворі досі стара хата-мазанка стоїть, але то вже сарай
Корсет_на_шурупах• 01 октября 2024
Є , чому ж немає. Сумщина, моя рідна, в мене батьківська хата дерев´яна і багато в кого. Чернігівщина, також дерев´яні будинки. Якщо брати саме старі. Будували ж з того що було, плюс в нашому кліматі ( північна частина ), дерев´яні теплі і добре прогріваються и тримають тепло взимку
Корсет_на_шурупах• 01 октября 2024
Ответ дляКвартираЧья
В 50-х уже цегла була
І більш сучасні матеріали.
Та й ліс самостійно рубати вже не дозволяли.
І більш сучасні матеріали.
Мій дід будував будинок в 1956 році, з корабельної сосни. Її спеціально замовляли та купували. Тому ,якщо в вашому регіоні таке не будували то це не означає,що всюди так.
Витворунка• 01 октября 2024
Сумщина напевно і інші прикордонні села з Росією. В Україні в основному глиняні (мазанки) хати були.
Ранковий базар• 01 октября 2024
Ответ дляОднозначно
картинка как из игры в ферму)
Ранковий базар• 01 октября 2024
Ответ дляСанта Барбара
І я бачила в Чергнігівській ❤️
Я тоже видела в Черниговской. Но вот конкретно на фото, если бы меня спрсили, сказала бы что домик не в Украине стоит.
осень харашо• 01 октября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви хоч були в тій Чорнобильській зоні? У рідному селі мого чоловіка всі хати саме такі, в навколишніх селах теж.
В неї не було часу десь подорожувати, так як весь вільний час дівка ширилась по гуртожитка з африканськими студентами.
40каградусная• 01 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ізьба
на Гуцульщині повно ще збереглось таких хат-зрубів, що Ви несете?
40каградусная• 01 октября 2024
Ответ дляСтриптизерка
Самі ви ізьба. Це хата зі зрубу, в Карпатах такі. У моєї прабабки така була. Досі стоїть
а як затишно в такій хатці
зимою тепло, літом прохолодно
40каградусная• 01 октября 2024
Ответ дляСтриптизерка
Тільки у прабабки ще ґанок спереду вздовж хати. Вікна трохи відрізняються але в селі і такі були
ґанок то святе))) як я любила з бабусею там на бамбетлі сидіти, теребити фасолю або біб і слухати її житейські історії
40каградусная• 01 октября 2024
Ответ дляСтриптизерка
У мене аж подих зупинився, як схоже... Такі теплі спогади. на подвір´ї криниця, ще ота де відро з водою діставали ’журавлем’, а навколо хати сад - яблуні, вишні, сливи, груші, черешні (обов´язково біла, чорна і червона). Збоку на подвір´ї - господарські споруди (стайня, стодоля, дривітня), за садом - город. В хаті дві великі кімнати ,але спочатку як зайти - коридор, наліво - основна кімната: спальня кухня там же велика піч, креденець ( це щось типу буфету), стіл, ліжко і ще щось було, але я вже не пам´ятаю. Направо - велика холодна кімната. Ще була комора і під, але я була мала і мене туди не пускали.
Хату будували ще в роках так 30, ще за румунів. Чи ні... Знаю, що до неї маєток був більший, але там трагічна історія про яку мало хто і що розповідав
як моєї бабуся господарство описали, ми не земляки часом?
40каградусная• 01 октября 2024
Ответ дляОднозначно
та ні, зовсім не схоже)))) Ось, типу такої була у моїх
ЛісАпетная• 01 октября 2024
В Чернігівській області схожі бачили, коли подорожували на блакитні озера ще до війни. Проїхались через села і там багато таких хатинок, частина з них закинуті стояли.
АфродитаПетровна• 01 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
В моем городе есть такие, почти в центре города (ЗУ), это было сделано в период, когда перебрасывали туда-сюда народности, в городе было много русских - строили по своему вкусу.
а підкажіть, що це за місто
Альдебаран• 01 октября 2024
Ответ дляМизимец
Киевская область, Иванков и ближе к границе - там не связи в селах, все развалено, деревянные хати. Меня очень впечатлило, ездили еще до войны в те леса - 70-80 км от Киева и такая ж..па. Жаль, я с войной удалила профиль инстаграм, я там эти фотки выкладывала.
Що в Іванкові зараз розвалено мені цікаво, звичайне смт, яких тисячі в Україні. І все тут ціле. В районі, туди ближче до чорнобильської зони і самій зоні, то звичайно багато пустих хат розвалених, так то і не дивно
Потребую апгрейду• 01 октября 2024
Ответ дляАльдебаран
Так, саме не побілено було в прабабусі, ми всі українці, росіян немає в роду. І така хата не одна була. А що за село з кацапами? - цікаво стало
Альдебаран• 01 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Красилівка, якщо ваша мама з району, то може знає
Потребую апгрейду• 01 октября 2024
Ответ дляАльдебаран
Я не знаю, мама може і знає.
Сколько_мне_лет?• 01 октября 2024
Ответ дляосень харашо
Ух ти, які подробиці. А Ви звідки знаєте? А як її аж в Америку занесло?
Альдебаран• 01 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Я не знаю, мама може і знає.
А з якого села ваша мама?
На_оба_рот• 01 октября 2024
Ответ дляОднозначно
Как думаете, красное на грядке слева- это что?)
Пупуговка• 01 октября 2024
мы купили дом, он глиняный был, но наличники - точно точно такие и голубым покрашены, Так что может и есть
Потребую апгрейду• 01 октября 2024
Ответ дляАльдебаран
А з якого села ваша мама?
Село біля Феневічів, називати тут не буду
Ответ дляLove_Love_Love_
Немає там такого і в чорнобильській зоні немає, це не мазанка це зруб, але і там де будують зі зрубу такого немає
Є на відселених хуторах ще в мин столітті, наприклад 1 5 км від кордону з РБ, Коростеньський р н с. Лучанки, от за селом покинутий хутір в заповіднику, там такі хати.