Форс мажор• 01 октября 2024
Как вам сумочки на осень-зиму?
Какая больше нравится? Такое еще носят?
Результат:
вже голосів:
32 (47.06%)
22 (32.35%)
14 (20.59%)
Малая Налегке• 01 октября 2024
Мне такой фасон нравится, но это не кожа. Я бы только кожаную носила.
Налитое яблочко• 01 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
+++
Marinamariana• 01 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
А как вы видите что это не кожа
Оно само купилось• 01 октября 2024
Маю подібні, але не такі. Я їх називаю авто-леді, або прогулянкові. Коли потрібно по мінімуму: права, телефон, ключі, кошти, помада. Маленькі, зручні. Дуже люблю їх. Але маю шкіряні і болоньєві (ну чи типу того) різних кольорів
Форс мажор
• 01 октября 2024
Ответ дляFashion_besties
Все прошлый век
А что наш век? Покажите, пожалуйста
Форс мажор
• 01 октября 2024
Ответ длямульти1
не модні давно
Так что модно? Где посмотреть?
Форс мажор
• 01 октября 2024
Ответ дляОно само купилось
Я большие сумки не ношу. Мне туда нечего складывать. Так что нужно только маленькую иначе просто пустую буду таскать
Форс мажор
• 01 октября 2024
Ответ дляОябунчик
А это где смотрите?
Там видно бренд. На официальном сайте
Оно само купилось• 01 октября 2024
Ответ дляФорс мажор
ну то беріть і не питайте погодження. Сумочка - це стан душі і ваше бачення себе. Ну і, звісно, зручність. Вам подобається - беріть і насолоджуйтесь! Не слухайте нікого, особливо місцевих мільонерш що вдягаються виключно по моді сьогодення.
Оно само купилось• 01 октября 2024
І ще, не забувайте, що до маленьких сумочок можна придбати різні ремінці і вони щоразу будуть виглядати по іншому. Різних кольорів і ширини. Реально прикольно, головне обрати якісні. Удачі в виборі!
Fashion_besties• 01 октября 2024
Ответ дляФорс мажор
Так что модно? Где посмотреть?
Базовые, минимализм.
Посмотрите у стилистов
Оно само купилось• 01 октября 2024
О, знайшла, у мене отакі ’непромокашки’ базових кольорів: чорна, синя і бордо. Три автономін відділення і одна кишенька внутрі під карточку і кошти. Вони маленькі, але вмісткі. Легко змінюється довжина ремінця. Дуже зручні, коли я за кермом.
А шкіряні: бежева, чорна і синя під змінні ремінці мають зовсім інший вигляд, щоразу інша.
Викликаю на дебати• 01 октября 2024
Автор, берите по душе )
Я тут тоже как-то спрашивала совет. Мне очень нравилась одна модель пинко, но тут обрушился такой шквал критики, что капец. Но моё желание взяло верх, и я теперь очень счастлива, что у меня есть эта сумочка
И пофиг приелась, прошлый век, задолбали и т.п. Пусть отворачиваются )))
Оно само купилось• 01 октября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Автор, берите по душе )
ото і я про те )
Флюорография гуся• 01 октября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Автор, берите по душе )
Я тоже люблю пинко. Они только тут ’хаятся’ . В Европе очень популярны
Флюорография гуся• 01 октября 2024
Мне нравится модель 1, но по цвету ничего.
Люблю поярче сумки.
Ношу только маленькие кроссбоди
Люблю поярче сумки.
Ношу только маленькие кроссбоди
Малая Налегке• 01 октября 2024
Ответ дляMarinamariana
А как вы видите что это не кожа
Это сумочки с Тему)))) дешман дешманский
Форс мажор
• 01 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Какая тема?