Рогнеда Карповна• 01 октября 2024
Через сколько времени после отправки резюме вам перезванивает работодатель?
Или вы сами звоните?
Рогнеда Карповна
• 01 октября 2024
Ответ дляТАЗератти
В Україні? У Європі й через місяць-півтора можуть роздуплитись
В Украине, резюме просмотрено,но никто не звонит
ТАЗератти• 01 октября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Я б сама звонила. Ненавиджу сидіти і чекати. Можуть і забути про вас
Рогнеда Карповна
• 01 октября 2024
Ответ дляТАЗератти
Раньше звонила и мне говорили высылайте резюме если нужно свяжемся.
Налогообложу• 01 октября 2024
Зазвичай плюс мінус день.
Одного разу щось через тиждень. Я ще дуже хотіла щоб вони зателефонували ( в результаті працюю в них) тому і запамʼятала що не зразу, а я уже і не розраховувала що буде зз
Можу брикнути• 01 октября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну значить ви не підходите. Навіщо телефонувати?
Я в дамках• 01 октября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Так наберіть, ви нічого не втрачаєте.