02 октября в 08:05

Як я кайфую у квартирі, а не будинку.

Все життя ( мені 42) прожила у будинках.
У 2006 ми з чоловіком придбали будинок, до цього з батьками, і зробили все ідеально. Ланшафтний дизайн, авто полив, нагріваюча плитка, але постійно всерівно щось потрібно робити.
То насосна станція, то вигрібну викачувати, то фільтри міняти, навіть сніг і той потрібно з газону прибирати. Постійно якісь гроші вкладали.
Зараз живу у Польщі, проснулася, випила кави , попрацювала, поїхала у місто) повернулася.
Кайфую блін. Єдине що трохи місяця замало, але надіюсь виплавити це.
Навіщо ті будинки?
JannyMoney 02 октября в 12:59
Ответ дляОбстановщица
О, це ж треба, з´ясувалося, що син Бога пішов не через гріхи, а через те, що хтось не помився
Ні, я живу в нормальному районі в нормальному будинку з нормальним сусідами. Як мінімум, не воняють. Кого ви оце поописували - я навіть не здогадуюся.
Монахи та інші ’святі’ люди ведуть такий спосіб життя не через нелюбов до людей, а щоб позбутися всіх радощів життя: це і не питу каву на терасі, і не їсти шашлики, і не спілкуватися з людьми.
І в Польщі, і в Німеччині може дуже непощастити з сусідами. І може не пощастити з сусідами як у приватному секторі, так і в багатоквартирному.
І так, роблячи ремонт я наскільки могла шумоізолювалася. Плюс будинок не ’картонний’. Наприклад, панельки навіть не розглядали Який сенс купляти панельку і жалітися на те, що сусідів чути....
они (отшельники) могли отказаться от всего и проживая среди людей чтобы в полной мере наслаждаться людской массой. Но любить людей на расстоянии конечно проще) Если бы они общались с людьми постоянно то не факт, что остались бы святыми и праведными и всех любящими.
Не, но согласитесь, Иисус мог бы жить среди людей, помогать им, дожить ло тысячи лет, стать основателем нового общества, которое жило бы рядом и ориентировалось на него.
А он вместо этого свалил к папаше на небо навязав всем последующим поколениям чувство вины за поступок одной группки людей.
В доме до соседей метров пятьдесят.
В квартире до соседей 5 сантиметров.
Вот и разница. В многоквартирном доме вы не можете знать кто когда куда заселится. Сегодня адекватные, завтра нет.
Не любовница 02 октября в 13:09
Ответ дляЗабула що?
Жарили один раз на терасі коли чоловік приїзджав. Сама не жарю, тому правил не знаю. Але жарили коли і сусіди жарили.
Потрібно поцікавитися цією темою.
У нас огрудек є, то ми там зазвичай якщо щось хочеться. Але мені одній і не хочеться)
Що таке огрудек? Не розумію, для чого вживати польські слова у спілкуванні між користувачами на українському форумі. Вам бракую запасу українського лексикону?
автор Забула що? 02 октября в 13:10
Ответ дляНе любовница
Бо такого у нас немає.
Новопоштинская 02 октября в 13:17
Ответ дляУкраїна наше все
Це якщо з сусідами пощастило. А коли тобі над головою бухкає і кричить, то таке собі задоволення
Можно жити на останньому поверсі)
JannyMoney 02 октября в 13:20
Ответ дляЗабула що?
Бо такого у нас немає.
есть. У таунхаусов есть участок перед домом. Его можно так назвать)
ЖивунаБагамах 02 октября в 13:20
Я жила в квартире, в доме ( в городе со всеми коммуникациями) и в дуплекс или как называется это) когда один большой дом, у каждого свой вход и двухетажная квартира с задним двором.
И мне везде хорошо.
В каждом жилье есть какие то минусы, но это все мелочи. Так топить против дома и за квартиру я бы не стала.
А соседи это вообще отдельно, может не повезти с ними в любом из вариантов.
Як міряти? 02 октября в 13:21
ДОМ ЭТО СУПЕР .квартира-ужас
Не любовница 02 октября в 13:22
Ответ дляЗабула що?
Бо такого у нас немає.
Що в нас немає, таунхаузів з власними ділянками? Повно їх в Україні, навіть в Києві багато. До прикладу, на Оболоні ціле містечко таунхаузів одно з перших побудоване ще у 2000 роках.
JannyMoney 02 октября в 13:22
Ответ дляОбстановщица
кстати, не дописала. Все эти события, кроме алкоголика, происходили в дорогом новом доме в Броварах. И все соседи обеспеченные люди.
автор Забула що? 02 октября в 13:23
Ответ дляJannyMoney
В сенсі перед домом? У нас далеко від дому
JannyMoney 02 октября в 13:26
Ответ дляЗабула що?
а, тогда не то. Тогда я такого не знаю. Типа дача что ли?
автор Забула що? 02 октября в 13:27
Ответ дляJannyMoney
Так, але там ночувати не можна. Будиночок не опалюється, 3#3. Тільки літній варіант.
Ночівля забороняється через санітарні умови .
Це типу як участок свій для вихідних. Не знаю як ще назвати.
Не любовница 02 октября в 13:32
Ответ дляЗабула що?
Так це город, вони і в Німеччині є на тих самих умовах.
Господи, і кому то щастя потрібно пертись на город посмажити шашлики.
Гладиолус 02 октября в 13:53
Ответ дляМексиканочка
я в этом году 400 аджики закрыла .. все лето голая крутила закрутки
400 аджики это как ? 400 банок? Литров?
Гладиолус 02 октября в 13:59
Ответ дляЛепетун
Не пойму в чем вопрос со ставком, вроде как это что-то необычное
А зачем этот ставок ? Вы купаетесь в нем ?
Життє Бентежне 02 октября в 14:09
дівчата, ідеальний варіант мати і квартиру і будинок.
ми взимку живемо в квартирі, а літом на дачі - невеликий будинок, і ділянка 6 соток повністю газон. ніяких картошок і помідорів. і шашлик і озеро за 70 метрів. от де кайф.
Гладиолус 02 октября в 14:14
Ответ дляТихоЯ
живу в кв усе життя, будинок лякає бо весь час купа якоїсь роботи треба робити що в ньому що біля нього й це без городу, поверх останній - ніяких сусідів над головою, але й не високо - 5/5, спокійно сходами збіжиш - забіжиш, для мене будинок це кудись поїхати на відпочинок, навіть дачу не хочу
О, сестра Меня пугает даже мысль о доме ))Там вечно нужно что то делать либо нанимать персонал, терпеть чужих в доме я не сильно люблю. Не чувствую себя в безопасности , у двух подруг обокрали дома, причем один ночью, когда они спали .
За любой мелочью нужно куда то ехать, без машины вообще печаль. . Тут тапки натянул, дорогу перешел и все что нужно купил .
Лепетун 02 октября в 14:54
Ответ дляГладиолус
я писала - рыбу выращиваем, ловим и едим потом)
МашМааш 02 октября в 14:54
Слушайте, ну это же совсем нельзя сравнивать. Есть куча факторов, которые влияют. Насколько шумно в доме/квартире, насколько грамотно организовано все (можно на улице устроит все так, что единственный уход за двором этот покос травы получасовой рад в пару недель-месяц), что именно конкретный человек любит. Есть ли машина и далеко ли от важных мест типа работы или магазинов.

Я жила в двух квартирах и в доме. Первая квартира - это жуть, хотя пока жила там, было нормально. Соседей слышно, машину посиавит некуда, соседи топили пару раз. Во второй получше уже, но все равно в доме больше пространства для маневра: реьенка можно выпустить пачкаться одного, чаю выпить на свежем воздухе. Окна мыть легко))

Но, повторюсь, все, что рут приводят как аргументы, может быть и в доме и квартире, зависит просто от конкретного места и конкретных людей
Мульйонерша 02 октября в 15:03
А я навпаки) Все життя в квартирі, в Києві. Переїхала до Польщі в будинок і кайфую кожного дня) Навіть сніг розгрібаю із задоволенням Так чудово жити в домі. Навіть огірки і помідори посадила))
Звожу з розуму 02 октября в 15:30
Нужно иметь квартиру и дачу - идеально.
Джонсонюк 02 октября в 15:43
Не згодна, дом це свобода, особливо коли є діти, квартира фігня повна
Единая страна! 02 октября в 16:27
Ответ дляNatalia505
47 все життя в мурашниках. Повсюди сусіди з усіх боків кохаються, сверлять, б´ються або п´ють. Тиши не буває взагалі. Взимку холод, влітку спека. В мене температура влітку, коли на вулиці було сорок, в будинку вище 25 не піднімалась. Сусідів немає поруч. Свої продукти, їжа на мангалі мало не щодня,своя свердловина з водою і ми власники свого життя і комфорту, це незалежність і свобода. Квартири, це зло проти людства.
У скільки ви переїхали у свій будинок? Спеціально обмінювали квартиру на будинок?
БоВжеВільна 02 октября в 16:31
Ответ дляПасти Ла
А ви пробували на 16 поверх без світла з коляскою і дитиною підніматися? Кайф! Особливо взимку! А ще, коли темно, ммм, а дитина в комбінезоні вислизає, а коляска по ногам лупить, ну чи не рай на землі?
Война не всегда была и не всегда будет. Если так рассуждать, то что в доме, что в квартире жить в Украине во время войны не стоит.
JannyMoney 02 октября в 16:49
Ответ дляГладиолус
у нас там рыбка
JannyMoney 02 октября в 16:50
Ответ дляЛепетун
а у нас декоративная. плавает. не едим)
Лепетун 02 октября в 17:12
Ответ дляJannyMoney
а у нас декоративная. плавает. не едим)
тоже классно, мы просто рыбачить любим)
sim_sims 02 октября в 17:20
Ответ дляЗабула що?
Повезло мені з сусідами) і їм я надіюсь також з нами.
А можете про прибирання снігу з газону детальніше розповісти?
Обстановщица 02 октября в 18:38
Ответ дляЛепетун
Ще раз подивилася ваше фото: ви так кажете, як наче це щось звичне. Такий ставок на 4-6 сотках прибудинкової території у містах
Пік Антна 02 октября в 18:58
Ответ дляНе любовница
Бо ключеве було: я зараз в Польші/чоловік приїзжав ітд