Мошей ницца• 02 октября 2024
Різко стає гаряє в лівому вусі хто знає що це може бути??
Не так давно десь 3 тижні тому стала відчувати різкий як ніби прилив крові до лівого вуха воно гарячє стає в тому місті де як начє приливає кров на секунд 10 , а потім все приходить в норму. Що це може бути ?? Хто з таким стикався ? Заздалегідь Дякую за відповідь.
Куратор дебошей• 02 октября 2024
Первично - консультация лор врача. Желательно осмотр отоскопом не откладывать.
Если все чисто, то - невропатолог.
АдеКВАтная• 02 октября 2024
Вегеталка на осінь розгулялась, я думаю. Всякі дивні симптоми , печіння, ознобу, заніміння, особливо, несиметричні, то туди.
КарамбОлька• 02 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
Поміняла 116/76, норм а от пульс 97.😟
пульс зависокий , а щитовидна у вас в нормі ?
Мошей ницца
• 02 октября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ось недавно була на УЗД щитовидки то по УЗД поставив лікар Аутоімунний теретоїдит, ттг в нормі, а от т3 і Т4 ще не здала треба здати .Це може щитовидна залоза давати такі приливи різкі ???
Мошей ницца
• 02 октября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Може і вегетативна система бо в мене є симптоми всд. І буває в холод кидає, заніміення було колись влітку я , але потім почала приймати В12 ніби оніміння не стало , особливо рука ліва занімівала частково .
АдеКВАтная• 02 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
У мене теж так. Щось з´явиться дивне, потім саме пройде. Рухома нервова система, є ангіодистонія судинна.
У спокої норм пульс, а як почнуть міряти лікарі, то все підвищується. І тиск до 130 може.
А що вам лікар УЗД по щитовидці каже? Зменьшений її об´єм? Звідки одразу такий діагноз навіть без здачі крові на антитіла?
Поки не дуже на те зважайте, бо тут , де я зараз проживаю , жаліються на всіх узистів. Їдуть в райцентр чи Львів переробляти.
Мошей ницца
• 02 октября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Лікар по УЗД сказав що у мене запалення щитоподібної залози, написав діагноз Аутоімунний теретоїдит -це коли сам організм починає вважати щитоподібну залозу чужорідною і починає імунна система її атакувати і знищувати . Це так як мені пояснили . І я дивилась відео на Ютуб . Я здавала лиш ТТГ він в мене в нормі . А Т3 і Т4 не здавала і потрібно здати щоб бачити повну картину так сказать . Я пішла сама до лікаря попрохала направлення на УЗД тому що мене турбувала тахікардія саме тоді коли жара , мене кидало в жар були як короткочасні приливи жару і бувало в холод кидало, і в голові якось бувало ставало жарко. А от коли прохолодно на вечір пульс спадав до норми більш менш.
А тиск при цьому був 106/65 . Звернулася до лікаря сімейного і вона сказала зробити УЗД саме щитовидної залози ось так я і дізналась про діагноз .
АдеКВАтная• 02 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
Зрозуміло. Але це поки ймовірний діагноз. Якщо покаже високі антитіла і низький Т4, то вже вирішиться ,чи пацієнт ви ендокринолога, чи іншого спеціаліста, бо запалення залози може бути і від тонзіліту.
Бажаю вам швидко і позитивно вирішити проблему зі здоров´ям 💓
Мошей ницца
• 03 октября 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Дуже дякую Вам за побажання, Навзаєм)))♥️
КарамбОлька• 03 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
може легко .я з гіпертиреозом ,то і пульс скакав до 135 ,коли я просто сиділа .т3 та т4 відповідають за обмін речовин ,ще і на вагу можуть впливати
Мошей ницца
• 04 октября 2024
Ответ дляКарамбОлька
А ви щось приймаєте щоб такого не повторювалося? Підскажіть будь ласка Я маю на увазі високий пульс.
Чи назначили вам якісь препарати для підтримання нормального функціонування щитовидки??
КарамбОлька• 04 октября 2024
Ответ дляМошей ницца
так ,призначали бета-блокатор і метизол , пізніше гормони щитовидної прийшли в норму ,і серце стало битися нормально, залишився лише метизол на постійно зменшуваному дозкуванні.але все це тільки лікарі назначають .і вашому випадку напевно треба трохи іншій підхід .лікуйтеся, дбайте о собі ,серце-це серйозно
Мошей ницца
• 04 октября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Дякую за відповідь, звісно я піду до лікаря , здам анналізи, і вже по їх результатам буде лікар призначати відповідні препарати. Надіюся обійдуся без гормонів. Бажаю Вам здоров´я) ❤️