ЛолитаНеРазлита• 02 октября 2024

Якась тотальна несправедливість

Ті, кому подобаюся я, не подобаються мені. Не тьохкає, не ойкає і взагалі не тягне до них . Як то кажуть " не стоїть на нього".
Ті, хто подобається мені, у тих не стоїть на мене.
А так хочеться щоб взаємно(
Почемучечка• 02 октября 2024
вы можете даже за всю жизнь не познать это взаимно

Зоя Жорівна• 02 октября 2024
Блиин, таже проблема. Вчера целый день я без настроения
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляПочемучечка
Так я ото і кажу, якась несправедлива фігня
Максим Днепр• 02 октября 2024
Значит не время... все будет
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Відчуваєш себе шкарпеткою, що ніяк не знайде свою парою. Пожиттєво якісь розпарки
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляАльфред Днепр
Значит не время... все будет
Да? А коли воно буде? Бо вже 39, а все ще не час
Птица секретарь• 02 октября 2024
Планочку снижайте, пока ещё хоть кому-то нравитесь
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляПтица секретарь
Не спить в штани - можна брати. Так?
Тролю як можу• 02 октября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ніколи не було?

Тролю як можу• 02 октября 2024
Ответ дляПтица секретарь
Щоб що? Жити для галочки?
Вот Она Я• 02 октября 2024
На моего мужа не смотрят женщины, он не красавец, это очень удобно. Но в нем столько любви и тепла для своей семьи. Лучше присматривайтесь к людям.
Птица секретарь• 02 октября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Не спить в штани - можна брати. Так?
Ну если на вас только такие засматриваются , нужно самой улучшаться ,заняться внешностью, финансы в порядок привести
Тогда на вас посмотрят с интересом мужчины получше
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляПтица секретарь
Дякую. Як же я без ваших порад жила
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
Ви думаєте я про зовнішність?)
Птица секретарь• 02 октября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ви думаєте я про зовнішність?)
Вона шукає такого щоб не сцявся
Вот Она Я• 02 октября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ви думаєте я про зовнішність?)
Та кто Вас знает, в Ваши почти 40, чем все не такие.
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Щоб що? Жити для галочки?
Мабуть. Мені цікаво, а що зазвичай мають на увазі коли так говорять? Вони взагалі знають по яким критеріям на початку дивляться? І понижати планку - то змиритися і жити з тим, кого не любиш?
Хоча... Навіть по деяких коментарях зрозуміло, що люди по матеріальному та зовнішніх даних то оцінюють. При тому , що я писала абсолютно не про ці речі
Тролю як можу• 02 октября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Любити не обов´язково як на мене. Мені 45))
Злива інформації• 02 октября 2024
Проблема в вас

автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
Не лежить душа до нього. Не так говорить, не так жартує. Не так пахне( уточню для деяких тут, дорогими парфумами, але не то) . Не так їсть. Не так ходить.
Ну я не знаю як то пояснити. Не твоя людина. От з деякими ти неначе все життя знайома і тобі поруч комфортно, затишно. Від його запаху, доторку кришу зносить. А розмовляти можна годинами.
А з деякими не то
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Проблема в вас
Дякую. Тепер все зрозуміло
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
)) я вже ходила заміж не любивши, а за турботу. Я хочу любити
АнтиТроль• 02 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
У мене чоловіки діляться на дві категорії - подобаються та ні. І от перших одиниці, я їх можу перелічити по пальцям руки. Справа не в зовнішності, тут все глибше.
Злива інформації• 02 октября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Дякую. Тепер все зрозуміло
В вас не відчувається жіноча енергія.
І друге, йдіть до психолога, розберіться в собі. Допоможе
Репетиторша• 02 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Ну хотеть то физически надо? А то не понятно тогда зачем он нужен? Ни обнять ни приласкать от души. Ни страстно ночь провести. Мучение это, а не жизнь тогда. Разве что для пенсионеров и то не факт, что умная пожилая женщина захочет абы какого деда, который не нравится.
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляЗлива інформації
В вас не відчувається жіноча енергія.
Ви прям кашпіровський нового розливу. Через мережу відчули то💪( сарказм якщо що. Ато розквітниие щас)
Вот Она Я• 02 октября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А з деякими не то
У Вас уже в этом возрасте не хватает гормонов , грубо говоря, чтоб Вам снесло крышу и все было то. Все равно со временем даже ,,то,, начинает раздражать в быту.
KROX@• 02 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
Мені 39.
Зустрічаюсь з чоловіком 34 роки, кришу зносить від гормонів ого-го)) Такого і рядом не було в 20
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляВот Она Я
З чого ви взяли?
автор ЛолитаНеРазлита • 02 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Навіщо старій жінці противний дід поруч?
Не по любові то хіба за інші блага, які тобі перекривають відсутність почуттів