ГЛЮкоза• 02 октября 2024
Львів, порадьте мамолога чи мамолога-онколога
Порадьте мамолога чи мамолога-онколога у Львові, бажано в приватному кабінеті. Наперід вдячна
Бюст Березуцкого• 02 октября 2024
Фецич Маркіян Тарасович в Експерт.
Ще хвалять Присташ Юрія Ярославовича, але прийом набагато дорожчий в записатися важче.
Ще гарні відгуки про Успенського з св.Параскеви. Але там теж запис за 2-4 тижні
Фісташкова кава• 02 октября 2024
Подруга ходить до Кенса в залізничну клініку на Огієнка, але недавно її передали медуніверситету, не знаю, що там і як, ну і кажуть, що специфічний дядько. Ще хороші відгуки про Рибчинського, наскільки знаю, працює паралельно в приватному кабінеті і в онкоцентрі.
ГЛЮкоза
• 03 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Фецич Маркіян Тарасович в Експерт.
З власного досвіду радите чи теж цікавились цим питанням?
Бюст Березуцкого• 03 октября 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Була у Фецича
спальное место• 03 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Фецич Маркіян Тарасович в Експерт.
Була на прийомі в Успенського, запис на місяць вперед, 1300грн, сам прийом тривав 10 хвилин і зверхнє відношення як у державній клініці.
Я за Присташа та Рибчинського
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Фецич Маркіян Тарасович в Експерт.
Тільки не Успенський, найдорожчий прийом на весь Львів і мабуть проплачені відгуки, при тому це лише консультація, бо приходити потрібно із вже готовим УЗД. Я теж повелась на відгуки, по факту нічого толком не сказав, бо дуже поспішав, а коли уточнила яке дозування препарату, що він же його призначив, то з насмішкою порадив мені читати інструкцію.