Подскажите рецепт?спасибо
Natalia505• 02 октября 2024
Звичайне заварне тісто, воно не тріскається, пластичне і просте. Але всі люди різні хтось на кислому молоці робить, хтось на дріжджах, а хтось просто на воді.
СвітланкаОК• 02 октября 2024
В мене ніякі не тріскаються ) Але зараз повадилась на заварному робити. Кип’яток і пару ложок олії, дрібка солі. Чудове тісто і вареники м’якенькі виходять.
Ответ дляСвітланкаОК
Уже тоже сделала тесто и 6алеплены ,сварены и сьедены
СвітланкаОК• 02 октября 2024
Ответ дляiriiiiiiin
і як вам?
Ответ дляСвітланкаОК
і як вам?
Но хорошие получилось. Тесто упругое. Завтра сделаю с картошкой и грибами.