Срочнокпсихологу• 02 октября 2024
Всегда ли зарастают мочки ушей без серьг?
У меня растянулись слегка, хочу снять на время серьги чтобы отверстия стали меньше. Или не зарастут уже?
Срочнокпсихологу
• 02 октября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ні, якщо розтягнуті, то самі маленькими вже не стануть.
Блин. Помню как в подрастковом возрасте снимала на пару дней и еле обратно вдевала
Инста_Богиня• 02 октября 2024
Последний раз носила, когда дочь родила, пару месяцев, мне муж подарил, но не выдержала. Дочери 14. Ничего не заросло.
Сама вумна тутички• 02 октября 2024
У мене за 2-3 місяці заростають, це індивідуально, наскільки тканини схильні до регенерації. Як вдіваю сережки, то спершу ще йдуть, другу половину проколюю якби наново.
Я в дамках• 02 октября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Аналогично
Джага-джага• 02 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Заростати може якщо одразу після проколу не носити сережки. Якщо ж носили сережки і проколи загоїлися, то все - дирочки назавжди. Так, вдягати важче але ви заново дирки не робили
Джага-джага• 02 октября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
І кров кожного разу йде?
Marinamariana• 02 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ага (((
Бурундучиха• 02 октября 2024
У меня за неделю зарастают - 40 лет. Стараюсь хоть раз в неделю заниматься сексом
Бурундучиха• 02 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
У меня не так к сожалению, нужно круглосуточно носить сережки
Наша взяла• 02 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
У меня тоже в детстве зарастали, сейчас нет
Джага-джага• 02 октября 2024
Ответ дляБурундучиха
Умовно заростати можуть, якщо довго не носили, вдягнули сережки, почалось якесь невелике запалення, зняли сережки - от тоді так, шкіра регенерується. І то, вони не заростають повністю. Вихід є - якщо довго не носили, то спочатку носіть сережки з медичної сталі, і обробляйте дирочки перекисем водню і спиртом.
Бурундучиха• 02 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
Я через тиждень уже без крові не можу надіти🙃 тому ношу постійно, просто вдень змінюю під образ. Але в мене просто така шкіра - задиває як на собаці
Джага-джага• 02 октября 2024
Ответ дляБурундучиха
Так можете того й не можете, бо травмування до крові - глибша регенерація. Тобто, якщо при запаленні регенерується верхній шар шкіри, то при глибшому травмуванні і регенерація відбувається глибше. Ну, це я так розумію
Сама вумна тутички• 02 октября 2024
Ответ дляДжага-джага
І кров кожного разу йде?
У мене кров не іде, навіть як нову дірку роблю.
Млинці зі смайликом• 02 октября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Все зависит от того когда у вас были проколоты уши
Млинці зі смайликом• 02 октября 2024
Ответ дляБурундучиха
Вам напевно вуха кололи не у дитинстві?
Млинці зі смайликом• 02 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Мне дважды прокалывали, больше не хочу)
Сама вумна тутички• 02 октября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Тридцять років тому.
Бурундучиха• 02 октября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вам напевно вуха кололи не у дитинстві?
У дитинстві. В перший клас коли пішла