Планшетница• 02 октября 2024
Чи можна за відгук в фб подати до суду
Підкажіть, чи можна подати до суду за поганий відгук про лікаря і клініку в фейсбуці? Як треба написати відгук, щоб убезпечити себе від цього?
Все будет, но потом• 02 октября 2024
По ідеї ні.
Але коли буде пряма конфронтація з переходом на особистості, то їх юристи можуть підключитись
Два-три тижні і фсьо• 02 октября 2024
Скорее всего, ФБ автоматически заблокирует вам пост на медицинскую тематику. Читайте правила.
Если вы разместите именно как отзыв на чужой странице, админ страницы его легко удалит.
Пишите сразу в Гугле отзыв о компании,там удалить можно только через специальный запрос.