Ksenia-fc89• 03 октября 2024

Питання до дівчат

Привіт всім ! Чи надсилаєте ви інтим фото своему хлопцеві ?
Хи хи, ну ну• 03 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Ні ) я жінка 27 років з м .Київ
Просто стало цікаво як хто до цього відноситься
Зацікавилась цим питанням після інтерв´ю лікаря в ютюб
Запятых у вас нет? Или они платные?

автор Ksenia-fc89 • 03 октября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Своєму ні, надсилаю тільки вашому.
Навіщо таке писати 🤦
автор Ksenia-fc89 • 03 октября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ви мені нагадали ситуацію ) Телефонує мені якось якийсь чувак, - привіт, як справи, здогадалася хто це? Кажу - нє. Він- ну я (ім´я), ми колись зустрічалися. Я - вибач не пам´ятаю. Він - ну спробуй здогадатися. Питаю - скільки в мене тоді було татуювань? Каже - 2 Я - тоді не вгадаю, бо то було 100 років тому.
😁😁😁😁
Суцільна зрада• 03 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Навіщо таке писати 🤦
от і в мене таке ж питання про вашу тему
Сусідка знизу• 03 октября 2024
Отправляла разным мужчинам интимные фотки еще до первого свидания с ними. Фотки были и без лица, и с лицом. Понимаю, что поступала глупо
Мавка• 03 октября 2024
Нет. Он против будет
автор Ksenia-fc89 • 03 октября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Запятых у вас нет? Или они платные?
А це так важливо ?))) чи у вас сьогодні просто поганий настрій? Чи це ваша психологічна особливість принижувати інших щоб на їх фоні виглядати кращою ?)ааа можливо просто у вас комплекс недолюбленої і ви вискачка 🤔
А ще можете додати що я пишу з помилками бо не перевіряю бо пишу швидко ) але звісно ви можете написати що в мене літери теж платні
Гарного вечора та мирної ночі 🙏
Сусідка знизу• 03 октября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вони ж без обличчя
А если с лицом?
автор Ksenia-fc89 • 03 октября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Дякую що поділилися

автор Ksenia-fc89 • 03 октября 2024
Ответ дляМавка
Нет. Он против будет
Чому
Просто красавица• 03 октября 2024
У меня уже муж, давно, фото не шлем

Но когда ещё встречались или нескольким парням до него - отсылала, но всегда как-то следила, чтобы без лица или других явных опознавательных знаков. Как тут писали, даже если парень порядочный, то телефон могут украсть или где-то забудет и тд
Инфотуфелька• 03 октября 2024
С какой целью интересуетесь, пишете диссертацию на эту тему?
Фотки интимные нужно посылать только тому мужчине от которого действительно хотите секса, и тогда он сто процентов предложит вам за него выйти замуж.Это работает примерно как закон магнита в физике где полюса притягиваются или отталкиваются.
автор Ksenia-fc89 • 03 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Відповідаю на ваше запитання
дисертацію не пишу
Подивилась відео в ютюб інтерв´ю лікаря мамолога який працює також сексологом і там піднялась тема інтим фото типу зв´язок між партнерами так як сексуальний потяг до партнера це дуже важливо і цей лікар сказав що дуже багато її пацієнтів відсилають фото підтримуючи потяг флірт і т.д
От стало цікаво тому задала таке питання скількі таких дівчат та шо вони про це думають бо сама задумалась можливо спробувати відправити фото
Я рахую в моєму питанні нічого особливого немае
автор Ksenia-fc89 • 03 октября 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
И пишете на каком то суржике, постоянно с дурацкими скобочками
А що в суржике поганого ? Пів країни так розмовляє 😄 ви людина високого общества ?😁
Оскорбляю всячески• 03 октября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
Відповідаю на ваше запитання
дисертацію не пишу
Можете почати з відправки, фото сюда. Ми чекаємо...
НеВРотик• 03 октября 2024
Ні. Для мене це суттєвий компромат.
Може не сьогодні, може не завтра, але ніхто не може гарантувати, що він не використає ті фото з якоїсь причини проти вас.