Янгол в камуфляжі• 03 октября 2024
Визиум. Кто там обследовался? Какие отзывы?
Если конкретно - интересует центр на Трое.
Нужно проверить зрение и назначить коррекцию, или очки ребёнку...
Мая твая не панимать• 03 октября 2024
Були на консультації хірурга перед операцією. Все сподобалося: прийом по запису, гарне обслуговування, зрозуміле пояснення. Але це з дорослими, про діток не знаю
Пишу вірші, дорого• 03 октября 2024
щорічно перевіряю зір дочці там, все подобається. Моя мама там робила операцію, катаракта була, також все пройшло добре. Я робила корекцію але на Позняках (тоді ще не було на трої), все чудово
Зажуженная Жужжа• 03 октября 2024
На Троєщині не знаю. Діти,чоловік і моя мама ходять у клініку у районі Либідської. Мамі там 2 операції робили. Діти проходять щорічну діагностику і лікування. Все чудово.