Сіточка• 03 октября 2024

Военный сбор будет повышен задним числом! Вот это ПЭРЭМОГА! Потужно!

Что скажете - добро ведь сделано для людей?))) Не так ли?

https://sud.ua/ru/news/publication/312054-povyshen...
https://buh.ligazakon.net/ru/news/230556_s-oktyabr...

Повышение военного сбора с зарплат планируют ввести «задним числом» – рабочая группа обсудила законопроект о повышении налогов

07:30, 3 ОКТЯБРЯ 2024
Закон о повышении налогов планируют принять на следующей неделе.

Ну как Вам инициатива? Говорят, отмена налога на посылки до 150 евро на очереди.
Ото ж заживем - рай 🫶👌
Кайдашева дочка• 03 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Тобто хочете сказати ті хто най..ує державу та податкові органи? А хіба АЕС на якій працює ваш чоловік не робить те саме?
Ні .Якщо ви вважаєте що він мало платить налоги та підприємство ще за нього то мені вас шкода.
Antiprom• 03 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Тобто на вашу думку головним критерієм , тобто принципом оподаткування є достатність чи недостатність (мало чи багато) платись хтось, а не справедливість. Тоді у мене для вас погана новина, хтось вирішив що вашим пенсіонерам також достатньо того що вони отримують.
Малинка Алинка• 03 октября 2024
мені здається, якщо військовий збір піднімуть, то волонтерам буде взагалі тяжко((
і так важко з донатами.
я плачу той збір, але не розумію куди йдуть ті гроші.
бо ізоленту, цвяхи, подовжувачі, їжу , РЕБи, автівки і т.д. купуємо ми
Решка7777• 03 октября 2024
Ответ дляЛеска
з приводу моста так він буд запланований та фінансований ще до війни, при чому конструкції зроблені на Азовсталі, від цього й назва.
а нуженн ли во время войны мост на остров, в который ярды закопали,
Мало ли что запланировано?
Кусты садить на иорданской по 1800 кустик , а их сотни
Мост глист-воровства
Леска• 03 октября 2024
Через довгий язык дружини навернеться весь схематоз аес))))
Алена_Ea• 03 октября 2024
а я от не зовсім розумію, ..’1% для всіх Фоп 3 групи’ це +1% до єдиного податку?