У цьому році дитина буде складати іспити НМТ, хочу дізнатись хто як готувався до екзаменів, чи буде краще готуватись з репетитором, чи все ж таки в цьому немає необхідності та можна скористатися з певних довідників? Зазначу, що ніколи послугами репетиторів не користувались, дитина погано не вчилася, своїх сил завжди вистачало, але хочемо перестрахуватись) Порадьте будь ласка чи є сенс в репетиторі і якими довідниками користувалися ви/ваші діти перед минулими іспитами, ДЯКУЮ!!!!
Помидорина• 03 октября в 14:55
заходити на сайт освіта.юа, відкривайте тести за останні роки, фіксуйте час і дитина проходить тести. За результатами визначайтеся, що треба вчити/повторювати. На ютубі купа роліків по всіх предметам і темах. Є безкоштовні онлайн курси від міністерства освіти
Полюю на дрони• 03 октября в 15:00
Якщо знання є, достатньо буде гарних курсів, щоб структурувати знання, і тестів минулих років
Ответ дляВообще не факт
які предмети?
Математика та українська мова, з іншим проблем не виникає
Вообще не факт• 03 октября в 15:09
Ответ дляElenaOsipova
щодо математики можете звернутися до мене
Помидорина• 03 октября в 15:31
Ответ дляElenaOsipova
з математики візьміть Капіносова, там різні рівні тестів, він є в інеті у відкритому доступі
курасаны• 03 октября в 15:33
Репетитора порадити не зможу, бо і я теж не віддавала цьому перевагу, в будь-якому випадку з математики репетитор вже хіба знайшовся трохи вище =) Якщо обирати довідники або практикуми то ми за порадою родичів вже купили до математики від видавництва ’Ранок’, їхні діти НМТ 24-го року склали на 183 та 191 бал відповідно, батьки дуууже задоволені Тож скоро і ми будемо готуватися
Ответ дляВообще не факт
Якщо ви репетитор, то ми до вас точно звернемося, в разі якщо виникнуть якісь ’проблеми’
Ответ дляПомидорина
Дякую вам, подивлюсь!
Ответ длякурасаны
А у яких книгарнях можна знайти?
курасаны• 03 октября в 15:41
Ответ дляElenaOsipova
А у яких книгарнях можна знайти?
На жаль не підкажу вам, замовляли через інтернет, тому гугліть, у них на сайті все є, не заплутаєтесь
Ответ длякурасаны
Дуже вам вдячна
донька ходила спочатку на курси,типу загальна підготовка, тоді до ЗНО. Але за місяць зрозуміла, що робота в групі не для неї,звернулись до бабусі, вона в нас учитель укр. мови та літератури, педагог від Бога, здала з дуже високим балом. Так що в нас досвід індивідуальної роботи виявився позитивним:)
Срочнокпсихологу• 03 октября в 19:32
Є навсідвісті - сайт, телеграм, інста, але головне - ютуб.
це реально мова - на двісті для успішної дитини, на 186 - для тої, якій важко дається.
Орляк Віталіна• 16 октября в 17:29
Приєднаюсь до коментаря з порадою видавництва Ранок, але додам від себе лише за минулорічні зразки, бо знайома лише з ними, проблем у мене у навчанні не було, лише з математикою колись, на всякий випадок до математики придбала собі збірник тестів та довідник, склала все успішно, що було очікуванно, але те що покупка була зайвою точно не скажу