західний_діалект• 03 октября 2024
Як болять нирки?
Думала поперек. Сидяча робота, але масажі у мене регулярні..
От поясниця тяне і все..
І сьогодні думаю, може це нирки🥹
Болить частина яким видалено на фото жовтим
Живу зараз не в Україні ((
От поясниця тяне і все..
І сьогодні думаю, може це нирки🥹
Живу зараз не в Україні ((
західний_діалект
• 03 октября 2024
Не болить , я типу як тягне чи ниє. Не боляче, але дискомфортно.
Поліпривіт всім• 03 октября 2024
О, у меня был пиелонефрит, это будет похуже схваток ,я вам скажу..,а я двое родов пережила. Так вот это больнее и ужаснее
західний_діалект
• 03 октября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А у мене що?)
Поліпривіт всім• 03 октября 2024
Ответ длязахідний_діалект
А у мене що?)
Я не знаю, может у вас грыжа или протрузия,они в период обострения тоже болят
західний_діалект
• 03 октября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Хм. Дякую
західний_діалект
• 03 октября 2024
Ответ дляGarnoKvit
Почки всегда отдают в живот
Дякую. Пів року назад робила узі/ все було добре (
Оле Лукойе• 03 октября 2024
Ой,там такий біль,що Ви точно зрозуміли б,що це нирки. В мене двічі за життя вони боліли, я думала що і помру там на місці,нічого подібного не відчувала раніше. Не народжувала ще,але якщо це щось подібне, то жінки просто герої,не можу поки порівняти цей біль
Поліпривіт всім• 03 октября 2024
Ответ длязахідний_діалект
Хм. Дякую
И кстати, если болят , массаж нельзя
західний_діалект
• 03 октября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Мені просто ниє, по трохи якось. Не болить, просто дискомфорт
західний_діалект
• 03 октября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
И кстати, если болят , массаж нельзя
Дякую
Потребую апгрейду• 03 октября 2024
На фото явно не проекція нирок.
Це не нирки.
А болять вони по різному - від розпираючого болю навпереміну з гострим колючим при нирковій коліці до розпираючого з відчуттям важкості та тиску при пієлонефриті.
Це не нирки.
західний_діалект
• 03 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
На фото явно не проекція нирок.
Це не нирки.
Дякую
Та прям багіня• 03 октября 2024
В мене так іноді перед місячними болить, а ще коли протягнуло спину добряче, чого ви впевнені що нирки?