ТебеОноНадось• 03 октября 2024

Як прибрати царапини з рами коляски?

Хочу купити вживану коляску, але привести її раму хочеться в гарний вигляд, порадьте хто знається чим можна змастити? Дякую.
З горіха зерня• 03 октября 2024
Вона з покриттям?
БезникаЯ• 03 октября 2024
Есть средства для удаления царапин на авто.
Голова колгоспу• 03 октября 2024
А де саме подряпини? У вас вони можуть буди в тому самому місці через день, можна з ними нічого не робити?
автор ТебеОноНадось • 03 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Вона з покриттям?
Я не знаю… це анекс е тайп
заварний look• 04 октября 2024
краска-маркет для авто) у меня была черна рама, закрасила, вообще видно не было, как новая. Но цвет подобрать не проблема, рамы обычно стандартных цветов