useruseruser• 04 октября 2024

Чому чоловіки тягнуться більше до тих, хто до них байдужі?

Emm11117• 04 октября 2024
Його мама так себе з ним поводила і морально знущалась, була холодною

kanni• 04 октября 2024
В обратную сторону это тоже работает: чем меньше женщину мы любим…
HupBaHa• 04 октября 2024
Ответ дляkanni
не работает
автор useruseruser • 04 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Якщо би я так поводилась зі своїм сином,то отримала би конкретно по шапці від моєї мами та від моєї бабусі.
автор useruseruser • 04 октября 2024
Ответ дляkanni
Тем меньше нравимся мы ей и тем больше она понимает,что стучаться в закрытую дверь не надо!
автор useruseruser • 04 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
не работает
Согласна на все 100.Эта схема не работает.
kanni• 04 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
не работает
Да вы темы тут почитайте, тут пол форума живет и все пытается понять и исправить всяких emotionally unavailable men, алкоголиков и абьюзеров.
yokogama1• 04 октября 2024
Ответ дляkanni
ага, но только до 17 лет
HupBaHa• 04 октября 2024
Ответ дляkanni
это созависимые люди, ничего общего со здоровой психикой тут нет

автор useruseruser • 04 октября 2024
Ответ дляkanni
Странные женщины,я тоже читала темы.Очень много тут таких,каждая пятая(
kanni• 04 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
А кто говорит, что это здорОво? Но таких нездоровых отношений - море
HupBaHa• 04 октября 2024
Ответ дляkanni
да, много, но проработать себя может только сам человек
автор useruseruser • 04 октября 2024
Ответ дляkanni
Не понимаю только одного - почему.
HupBaHa• 04 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Не понимаю только одного - почему.
психологические проблемы
автор useruseruser • 04 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
психологические проблемы
Ну она же умом,допустим понимает,что ему пофиг на неё,что она ему до лампочки.Толку ему навязываться,чего она добивается?Что он из жалости будет с ней вместе?
автор useruseruser • 04 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
Вы правы.
Jifer• 04 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ну то і в моїй родині такого не було. А я особисто знаю чоловіка, якого цікавлять тільки жінки, яким він байдужий, холодні, що наче роблять послугу тим, що поруч з ним, навіть можуть зраджувати. Тільки наче завоював жінку, а він це вміє, і вона змінює відношення, він втрачає цікавість. І тут наче кохав до нестями, і вже холодний і байдужий. Я це спостерігаю вже багато років. Він може пояснити чому так. Одружився на тій, що його зовсім не кохала, а як полюбила, почав зраджувати. Він її цінує, поважає, але ось так. До знайомства з ним я не задумувалась, що таких людей чимало насправді.
Jifer• 04 октября 2024
Ответ дляkanni
Це трохи інше, але також схоже, що наслідки виховання плачевні: розлучатись соромно, развєдьонка то позор, кидати хворого то позор, я все одно нікчема і нікому не потрібна. Але є і винятки - також особисто знаю жінку яка жила з му...м, який її дуже бив. Зато секс був шикарний. Він її скалічив і пішов до іншої. Сама вона б не пішла. Стосунки з дітьми через оце все теж зіпсовані - вони не можуть її пробачити, що не пішла і змушувала жити в усьому цьому.
Jifer• 04 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Жахає, коли це триває по 10 і більше років, прилітає дітям, але вона не йде - дітям батько потрібен.. Знову ж колега - все життя чоловік шлявся по бабах, а це невелике місто, бухав, бив її і зовсім не фігурально виганяв в сорочці на мороз. І що? Прожила з ним все життя. Двоє синів - їм же батько потрібен. Старший доиерпів до 18, сильно побив батька і пішов з дому. Майже не спілкується навіть з матір´ю - зневажає її, навіть гидує. Молодший виріс мямлєю забитим. Ще й дружину привів у цю родину. Вона, правда вже втікла разом з дитиною. А він так і возить разрм з матір´ю батька по лікарях. Бо цероз. Збирається хату продавати, рятувати пропойцу.

VivaForever• 04 октября 2024
Ответ дляkanni
На мне нет
Ночка_темная• 04 октября 2024
Ну хоч би писали ’деякі чоловіки’, а то складається враження, що автор з альтернативного світу, де шлюби і відносини у чоловіків лише з байдужими до них жінками
Emm11117• 04 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
а при союзі це була норма, тому вже молоде покоління більш адекватне, набагато
автор useruseruser • 04 октября 2024
Ответ дляНочка_темная
Ну вибачайте,забула дописати.
HupBaHa• 04 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Андреналиновая зависимость, на уровне биохимии, это как наркотик
автор useruseruser • 04 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
Это точно.