Лукава Кішка• 04 октября 2024

В інстаграмі не можу лишити коментарі під більшістю постів.

Що воно таке? Не на всіх сторінках так, але на більшості…
Цукрові вишні• 04 октября 2024
Сильно длинные пишите?
Файна пані• 04 октября 2024
Маю таку ж проблему.
Позаземний розум• 04 октября 2024
Много коментов за день оставляете? Могли воспринять вас как бота
автор Лукава Кішка • 04 октября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Сильно длинные пишите?
Довгі це скільки? Пару речень точно пишу.
автор Лукава Кішка • 04 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Ні, мало…
Тётя Хрюша• 04 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
раз в жизни решила написать комент и такая же фигня
КвартираЧья• 04 октября 2024
у меня так же, редко вообще что-либо комментирую и максимум 2 предложения)
Пластилин_Колец• 04 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Аналогично
На прошлой неделе было, в кои то веки решила коммент написать, и фихвам
Ну и пох
Тётя Хрюша• 04 октября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Аналогично
Ну и пох
и я так подумала
автор Лукава Кішка • 04 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Це почалося тоді, коли під одним постом однієї просвітленої мадам, яка закликала не перекладати відповідальність за своє життя на інших в контексті війни, я написала, що не можна виключати з цієї формули 140 мільйонів маргінальних сусідів. І все…. Почалося. Як це виправити?
Тётя Хрюша• 04 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
думаю связи нет - я одной комплимент хотела написать
Позаземний розум• 04 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Напевно на вас пожалілися) просто перечекати пару днів. День, три. Або писати в підтримку і виясняти чому.
автор Лукава Кішка • 04 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Тоді б я взагалі напевно ніде не могла б лишати коменти? Чи як воно працює?
автор Лукава Кішка • 04 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Ну це вже доволі довго триває…. Оце так пожалілися… ждуни, курва. А ще пост українською був… от і вір тепер таким «україномовним»…
автор Лукава Кішка • 04 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Можливо, вони таку функцію включили?
Позаземний розум• 04 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Можливо, вони таку функцію включили?
Може..але ж здається там треба обрати кого обмежити. Тобто це діє на конкретно обрану людину. Короче я б не гадала, а шукала як написати в підтримку да і все
автор Лукава Кішка • 04 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Написати в підтримку - це той ще квест… не можу ніякої відповідної кнопки знайти…
Позаземний розум• 04 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Можливо, вони таку функцію включили?
Може на вас пожалілися, інстаграм взяв ваші дії на гачок і обмежую ваші дії на сторінках, подібних до тієї, де ви залишили перший комент (на який і пожалілися). Це не факт, це думка. Насправді ж інстаграм не ділиться всіма нюансами алгоритмів..
Позаземний розум• 04 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Загугліть як це робити, багато інфи є, заморочитесь - знайдете. Мені зараз не зручно допомогти з пошуком
автор Лукава Кішка • 04 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Дякую, вже знайшла
автор Лукава Кішка • 04 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Дякую, буду розбиратись