Тішуся неперетішуся• 04 октября 2024
Частково придатний. Можуть відправити в зону БД?
В брата проблеми з ногами, потребує постійного лікування. По повістці пішов сам, на руках є всі висновки і заключення.
По ВЛК частково придатний, може служити у воєнкоматах, прикордонні війська, постачання. Сьогодні їде в учєбку.
Який шанс що опинеться саме там, де рекомендовано, а не на нолику?
КаРаКаТиЦа• 04 октября 2024
а как попасть в ЗСУ, если тебя не призывали?
только добровольцем?
но тогда, в случае чего, никаких компенсаций родным за потерю кормильца...
только добровольцем?
Агент Пинкертона• 04 октября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Уже нет же такого статуса
Есть.
Николай-b526• 04 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
только добровольцем?
контракт
Агент Пинкертона• 04 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
Нема зараз часткової придатності
Есть, не пишите то чего не знаете. Автор все правильно написала. Частково придатний, це придатний служити в особливих умовах. Автор описала в яких.
Агент Пинкертона• 04 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Він може бути і поваром, але на нулі.
Де ви в описі варіантів побачили повара на нулі?
Редиска Я• 04 октября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Уже нет же такого статуса
Ну, статус по другому немного называется, все поняли о каком статусе идёт речь. Или Вам автор должна была написать, как в Законе, ’придатний до ВНЗ, ТЦК’ и т.д.?
Чу Ча• 04 октября 2024
Ніякого. Чоловіка з направленням у військовий госпіталь в Києві, доправили у бойову бригаду. 2 тижні там, очікує на вирішення. І це з урахуванням того, що скарга в МО була залишена в той же день. Сьогодні медик в військовому госпіталі міста, яке зараз евакуюють і де знаходиться чоловік в прямому сенсі крив матом дов@в, що привезли туди чоловіка, а йому тепер потрібно знайти госпіталь.
Носки на подтяжках• 04 октября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Есть степени пригодности. Но нет частично пригодных, их убрали. Либо да, либо нет.
Тішуся неперетішуся
• 04 октября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Уже нет же такого статуса
Він мені так по телефону сказав, я так тих бумажок не бачила.
Чу Ча• 04 октября 2024
Зі взводу чоловіка(45 осіб) жоден не потрапив у ВЧ, яку хотіли, хоча відношення мали всі. Спочатку їх доправили за кордон з учебки, потім більш молодихздорових одразу в бойові бригади на позиції, тих хто старше ще повчили на фах і теж в бойові бригади.
Дівчина Бобула• 04 октября 2024
мій чоловік мобілізований як ’придатний’, але в нього чотири статті ’в’. служить в ДШВ, але в тилу. на ’ноліку’ він не потрібний і навіть небезпечний, бо кульгає і погано чує.
Любви вам!• 04 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
только добровольцем?
Добровольцев оформляют как мобилизованных. Не придумыаайте глупости
КаРаКаТиЦа• 04 октября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
эм, а где я придумываю?
у вас невроз, или просто привычка бросаться?
Любви вам!• 04 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
эм, а где я придумываю?
Удалено администрацией...
КаРаКаТиЦа• 04 октября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Удалено администрацией...
Любви вам!• 04 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Удалено администрацией...
А кто Вам дал право хамить
Колгоспниця• 04 октября 2024
Конечно могут, знаю много кого со статусом таким отправляли , там уже и контузии им прибавились. А у некоторых вовсе с дела по пропадали справки о серьезных проблемах со здоровьем
КаРаКаТиЦа• 04 октября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Удалено администрацией...
Любви вам!• 04 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Когда именно, очень интересно?
Пропажа справок это уже вопросы к строевой и
Любви вам!• 04 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Удалено администрацией...
А вот это сообщение опять не хамство я так понимаю))
Вас кто то другой обидел, раз бросаетесь с претензиями на незнакомых людей
Ms. Iphone• 04 октября 2024
Чоловіку після поранення дали статус ´придатний до служби у військових частинах та ТЦК´, і направили в Чорнобильську зону охороняти кордон
Колгоспниця• 04 октября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Когда именно, очень интересно?
В конце 22 мобилизовали человека, все справки пропали с дела.
Второй (мобилиз.2022) стоял на учёте в псих-диспансере, ещё и порок сердца, были операции. Мобилизовали как частково приданого. Через 2 мес сделали перекомиссию и признали полностью годным. Сразу на 0. Там контузии получает, отправили в больничку на 1 неделю , и с нее обратно на фронт
Тішуся неперетішуся
• 04 октября 2024
Дякую за відповіді. Як я зрозуміла всім пофіг що написано, якщо нема грошей, зв’язків або гарної удачі то велика вірогідність все ж таки служити в зоні БД