Фісташкова кава• 15 декабря 2024
В кого є близькі хворі на ЦД 1типу на інсуліні зі стажем
Особливо якщо 60+. Розкажіть як вони себе поводять? Працюють? Чи ні? Самостійні чи потребують постійної уваги догляду допомоги. Є таке що ви наприклад в порівнянні з ними взагалі не хворі. В лікарню з яких питань самі ходять, чи їх повинні водить, хтось супроводжувати? Живуть по режиму в один і той час підйом, прийоми їжі, ін´єкцій.
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляКарина250
Мама болела 36 лет, сама колола инсулин. Работала, но когда снижался сахар в крови, могла сознание потерять. Иногда приходила с работы, она без сознания. Одну оставить ее не могла.
Заболела она в 23, сразу тяжёлой формы на инсулин, умерла в 59
При чем тут тяжёлая форма? При первом типе всегда инсулин с 1 дня.
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Автор, все зависит от того, как человек провел свою жизнь, следил ли за сахарами, питанием, занимался ли спортом. В соответствии с этим к пожилому возрасту все приходят в разном состоянии. У меня есть знакомые, которые в таком возрасте активны, работают, занимаются спортом. За исключением диабета они здоровее своих сверстников. Естественно, люди с годами декомпенсипованным диабетом имеют целый букет побочек, хоть с первым, хоть с вторым типом.
Автор, и с изобретением ультракороткого инсулина уже никто не живёт по режиму инъекций. Инсулинотерапию подстраивают под образ жизни, а не наоборот
Фісташкова кава
• 15 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Моя живёт по режиму, годами. Аргумент накладки действия инсулина по времени. Встаёт каждый день в одно и тоже время, колет также, ест также. Есть проблемы с ЖКТ. А так компенсированный, эндокринолог хвалит. Учитывая стаж.
Но поведение как у дитя малого. Ты должна меня водить за ручку к врачам, ты должна за мной следить, тебе не может быть плохо у тебя же нет диабета, голова у тебя болит не так,у тебя от таблеток проходит, а вот я пить таблетки не могу, а даже если выпью не поможет, но будет желудок болеть я потерплю. К врачам хочу, но таблетки пить не буду. Ты должна меня содержать. Она работает. Я просто не пойму это манипуляции болезни?
Organic• 15 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
У діабетиків є проблеми з НС. Особливо коли лікар призначив неправильно терапію. Але те, що ви описали, то маніпуляці геть інші. Нащо їй постійно до лікарів? І забезпечувати не повинні, хіба в неї кредити за подаровану вам квартиру.
Свекор відмовлявся від лікування, таблетки приїжджала розчавлювати. Всеодно все не так. Жалію, що взагалі час йому приділяла, виключно з поваги до чоловіка. Винною всеодно зробили.
Не піддавайтеся на маніпуляції. Треба - запишіть її до лікаря, допоможіть замовити ліки за безкоштовним рецептом.
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Накладки - потому, что у неё короткий инсулин, не ультракороткий. Это просто манипуляции, диабет тут ни при чем
Кров з молоком• 15 декабря 2024
Важка патологія з ураженням всіх органів.Дякувати Богу,що вона працює.Перший тип дуже складно
Фісташкова кава
• 15 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Якже важко
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Яких саме всіх органів?
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Якже важко
Автор, а по каким врачам она ходит? Что маму беспокоит? Эндокринолог раз в квартал за рецептом, а ещё каких она посещает?
Фісташкова кава
• 15 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Ну типу вона жаліється на шлунок, то я маю , як хороша дочка записати до гастроентеролога і з нею їздити. Потім замовити ліки ( не факт що буде пити, бо якщо від них буде гірше, не буде). Сама за ними сходити. Весь час цікавитися її станом. Водити до лабораторії на аналізи, бо якщо кров з вени, то вона падає, її там відкачують, це триває довго ..їй 62. Зонд ковтати вона не буде і тп. Вдома і по телефону тільки й розмови як їй погано, як всі лікарі описують на діабет. Ну і я погана.
Фісташкова кава
• 15 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Вона ні до кого сама не ходить, я повинна водити, болить шлунок, є проблеми з кишечником. До проктолога не піду стидно, краще помру. Зонд ковтати не буду, я колись один раз ковтала, краще помру. Мені погано ти мене нікуди не ведеш, а повинна бо я сама стара больна вже не можу.
Головні болі, таблетки не п´є, каже що від них шлунок болить і не допомагає.
До лікаря записати я повинна вона саме не може, через те хелсі і тп. Добре хоч нарешті сама рецепт собі дзвонить просить і буває їздить за ним, якщо лікар просить. Але при цьому камінь в мій огород, що от яка я погана , що вона змушена це сама робити.
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Ну, желудок к диабету не имеет никакого отношения. Сочувствую, мама у вас тот ещё подарок
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Автор, ну вы же понимаете, что диабет тут ни при чем. У меня похожая мама, без диабета
Фісташкова кава
• 15 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Угу. Мені просто весь час вона каже, от ти не розумієш як мені погано, складно,яка я хвора, ти маєш дбати про моє здоров´я... От я так до бабусі ставилася, а ти чого так не робиш.
Не дзвониш, а раптом померла. З дитинства так. Я вже звикла що така поведінка. Просто чим старша я, тим більше мене це дратує.
Я ж не можу зрозуміти, чи дійсно їй так погано, а я от не співчуваю. Чи як. Весь більшу частину часу спить, бо погано , і так щодня практично. Магнітні бурі, зміни погоди і тп, тиск
Organic• 15 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Звозвть в приватну. Купіть тест на хелікобактер. Запишіть онлайн в державну, якщо грошей нема. Всеодно діагноз без зонду навряд поставлять. Не хоче лікуватись- її право. Поясніть ОДИН РАЗ, що готові відіезти на ПОВНЕ обстеження. Не хоче- зацміться своїм життям