фрау Гітта• 04 октября 2024
6 млн доларів кешем вдома… що з ними робити?
Вибачте за тему… просто поговорити… колеги щойно «сміялися» з ролика, але сумного:-( затримали якусь посадовицю і вилучили 6 млн доларів вдома готівкою… це жесть:-( і від того, що людина ці гроші «назбирала» з людей, мабуть:-( і така сума… що з ними збиралися робити? Спершу думала, що якийсь прикол. Типу жарт. Але ролик правдивий… сумно якось:-( особливо зараз, під час війни
маминаБубочка• 04 октября 2024
Ответ дляИванка Бур
ну то ж прихід зелені і означав реванш бариг часів яника! чи всі сподівалися на ’нові чесні молоді обличчя’?
Мала ж бути весна і посадка :))
Неправдиша• 04 октября 2024
Чим далі Україна буде інтегруватись до Європи,або намагатись це зробити.Тим тяжче буде легалізувати такі гроші подібним ’збирачам’.
Буде як СРСР-в декого чемодани були,а витратити могли хіба на Вологу,відео стерео систему,та подібне.
маминаБубочка• 04 октября 2024
Ворог у України не тільки кацапи
Прикро
УявлЮ що відчувають після таких новин родини загиблих
Прикро
Ваша-карма• 04 октября 2024
Обидно , что те же американцы потом скажут , что войну можно было бы выиграть , но она проиграна из-за тотальной коррупции и тогда шестерки зевласти и их боты в очередной раз переобуются и скажут , то не мы , мы за них не голосовали и глотку не рвали .
А их хозяева умотают и будут тратить наворованное на крови где-то на Багамах .
Мерзко от этого всего .
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 октября 2024
Ответ дляБасноплетка
Меня тоже всегда интересовало куда этот вещдок идет потом..
Краще цього не знати
ПешитеБесАшипок• 04 октября 2024
Ответ дляНеправдиша
Каким образом мы стали ближе к Европе?чем ? Не считая беженцев там
Басноплетка• 04 октября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Краще цього не знати
Та я догадываюсь куда..
маминаБубочка• 04 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Та не стали
А ще і біженці побували і зрозуміли що таке податки то і вже ніхто Європи не хоче
Мааарковная• 04 октября 2024
Ответ дляБабайко
Так, скоріш за все місце біля кормушки не хотіла уступати
бляха, 6 млн хватит до конца жизни куда ж еще?
Иванка Бур• 04 октября 2024
Ответ дляНеправдиша
Уявляю, з яким нетерпінням європейці чекають нашої інтеграції. Особливо, після таких гучних випадків!))
ПешитеБесАшипок• 04 октября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Та не стали
Так налоги в Украине поднимают регулярно, скоро все догонит, кроме уровня жизни
Про никто не хочет - это неправда
Открывайте границы - проверьте
Про никто не хочет - это неправда
Открывайте границы - проверьте
Иванка Бур• 04 октября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ворог у України не тільки кацапи
Прикро
ага, з 15млн до 2,5млн зменшили допомогу при загибелі, плюс не забирають тіла з поля бою, оголошуючи пропавшими безвісті, а не загиблими...
Ваша-карма• 04 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Когда они обещали нам ЕС , не упомянули , что туда поедут побираться , в основном кому повезло родиться не мужским полом .
ПешитеБесАшипок• 04 октября 2024
Ответ дляМааарковная
Денег много не бывает
маминаБубочка• 04 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Про никто не хочет - это неправда
Открывайте границы - проверьте
Про никто не хочет - это неправда
Открывайте границы - проверьте
Достатньо тут почитати яке все чудове в Україні та жахливе в Європі :) і що нафіг нам та Європа ми і так попереду планети всієї :)
Ваша-карма• 04 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Про никто не хочет - это неправда
Открывайте границы - проверьте
Про никто не хочет - это неправда
Открывайте границы - проверьте
Уже догнали и перегнали
Неправдиша• 04 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Законодавство своє ми поступово наближаємо до європейського.Це прямі вимоги,які Україна поступово виконує.Це стосується і податків,і легалізації доходів набутих незаконним шляхом,і всього іншого.
Біженці тут взагалі ні до чого.
p.s.Можна ще три рази очі прикрити долонею,але все поступово змінюється.Бути безробітним,або працювати за 10000грн і купувати мерседеси в салонах,а тим більш житло,стає все важче.Хто цього не бачить-розплющіть очі
Біженці тут взагалі ні до чого.
Джонсонюк• 04 октября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Мала ж бути весна і посадка :))
Эх, ностальгия- мы были моложе и ещё верили в сказки.
ПешитеБесАшипок• 04 октября 2024
Ответ длямаминаБубочка
В основном пишут тролли или те, кому не повезло в чем то, это может быть и в Украине, везде есть успешные и не очень
У кого все хорошо - ничего не пишет
Так же и в группах, это аксиома
Не дураки писать, что вот у нас все отлично - приезжайте к нам, зачем оно им ? молча все едут. Потом только номер телефона в Вайбере с другим кодом . Все так плохо ? Нет
У кого все хорошо - ничего не пишет
Так же и в группах, это аксиома
Ваша-карма• 04 октября 2024
Ответ дляНеправдиша
Біженці тут взагалі ні до чого.
Какое именно законодательство ?
Рабство ?
В какой стране ЕС люди рабы , без права передвигаться по миру .
И не надо про войну , у нас официально нет ни состоянии войны , ни ВП ( оно на 90 дней только законно )
В том же Израиле состояние войны с первого дня , как на них напали и границы открыты !
Рабство ?
ПешитеБесАшипок• 04 октября 2024
Ответ дляНеправдиша
Біженці тут взагалі ні до чого.
Вы видели очередь на мерсы ? Сходите в салон, попробуйте купить
Важче 😂черешні продають, то вже К анекдот
Показушница• 04 октября 2024
А как она могла покупать объекты недвижимости зарубежом. Там же надо показать откуда доход? И не наличкой. А как все эти украшения и часы, это ж тоже не кеш? А на кого вся эта недвижимость была оформлена? Машины?
Бабайко• 04 октября 2024
Ответ дляМааарковная
Кому як. Потреби та апетити у всіх різні. Якщо їсти фуа-гра та кожний рік оновлювати Бентлі, то може і не вистачити
маминаБубочка• 04 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
У кого все хорошо - ничего не пишет
Так же и в группах, это аксиома
У кого все хорошо - ничего не пишет
Так же и в группах, это аксиома
Погоджуюсь
Та і толпи нещасних німців і тд не бачу щоб мріяли в Україні поселитися
Ваша-карма• 04 октября 2024
Ответ дляПоказушница
Эти знают лазейки , за них не переживайте . Прямиком из офшоров покупают .
Готова до другої• 04 октября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Надеюсь найдут всех мудаков которые ей заплатили за выезд и вернут, ещё и сразу на фронт отправят или посадят. Каждый минимум 5тыс дол. даёт за выезд. Посчитайте сколько это людей.
У вас застаріла інформація, за 5000 вже ніхто навіть слухати не хоче. Від 13000у.о. виїзд
Неправдиша• 04 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
В декого це вже не виходить,або задниця підгорає потроху.Далі буде.Все поступово змінюється Навіть мої знайомі вже мають деякі проблеми з 1.10.Не мільйонери
Показушница• 04 октября 2024
И все эти Ролексы и Виттоны, она не носила? Ну странно увидеть главу мед комиссии в Ролексах и не сообщить СБУ.