фрау Гітта• 04 октября 2024

6 млн доларів кешем вдома… що з ними робити?

Вибачте за тему… просто поговорити… колеги щойно «сміялися» з ролика, але сумного:-( затримали якусь посадовицю і вилучили 6 млн доларів вдома готівкою… це жесть:-( і від того, що людина ці гроші «назбирала» з людей, мабуть:-( і така сума… що з ними збиралися робити? Спершу думала, що якийсь прикол. Типу жарт. Але ролик правдивий… сумно якось:-( особливо зараз, під час війни
Сиамская сороконожка• 04 октября 2024
Ответ дляСама не знаю
фото
А раньше вопросов не было, откуда 30 квартир?
Madam Turkish• 04 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
А готовы сдать где? В европе? Так хочется побыстрее выборы провести, потом когда вернется Порох, и буду каждый день читать такие же темки но только в 2 раза больше. Быстрее бы выборы......
Вы все еще наивняк! Если верите в честность выборов и в ВОЛЕИЗЪЯВЛЕНИЕ НАРОДА!)))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Удалено администрацией...
Хто куди здається?
Natalia505• 04 октября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Не відслідковувала. Вибачте. Колеги показали. Я в шоці. Діти ярмарки благочинні в школі проводять, виручили 64 тис грн для фронту, планшет купили та інше… а тут таке:-(
Тут часто люблять обговорювати успішний успіх ´доброту´ і ´розум´ заможних. Про їх моральність і високо духовні вчинки, це ж вища каста єб їх.. А життя доводить інше, дітки збирають, пенсіонери донатять з останнього, поки виродки насолоджуються життям. Чим більше грошей, тим менше кордонів, моралі і співчуття. Світ збожеволів...
Сиамская сороконожка• 04 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
Гроші розкрадуть, просто і легко. Вон з Охматдит вкрасти поки не можуть, то для лохів придумали консервацію на зиму на 10 млн. Але ж консервувати ніхто нічого не буде, просто вкрадуть а лікарню залишать як є.
Ви знаєте, я колись була проти виборів, а зараз за. Ну не можемо ми жити з двома ворогами, державою і москлями. Хоть сук при владі треба скинути, бо це вже відчай. Я готова здатися, але хоть слуг перед тим позбутися
Так рашики своих поставят медведчуков итд тогда
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 октября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну так, нехай кращі свої крадуть, це ж приємніше
Стрекоза любви• 04 октября 2024
Що робити? Ну ось наприклад, купляти ще N нерухомість в Австрії або Іспанії?
Сиамская сороконожка• 04 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Гниды, но они откупятся
А с нас трусят 5% военного
Иванка Бур• 04 октября 2024
Ответ дляСhanelKa
Не встигли вивезти за кордон
В Кайшкаш зараз всі вілли викупають українці, дійшло навіть до скандалів з місцевими мільйонерами європейцями, перебивають їм старі ціни, ціна від 1 млн щось маленьке, стандарт якраз 3-5
Думаю, така ситуація і на інших курортах, де з налом реально провернути угоду
ПешитеБесАшипок• 04 октября 2024
Ответ дляСама не знаю
Вы тут спрашиваете ’когда война закончится?’ )))
Вот вам и ответ. ДА НИКОГДА!!!!
Портников уже все озвучил, что нас хватит воевать 10-15 лет
Все таки нас 30 млн, есть ещё молодые от 18, женщины , забронированных слишком много и т.д
Забобонний фрукт• 04 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Нормально тоді жили. Війни не було, кордони відкриті були, люди жили і працювали.
А тут війна тільки на руку- крадуть так, що вже берегів не бачать.
А вас не дивує, що серед зелених купа бариг часів яника? Коротка ж в нас памʼять.
Сиамская сороконожка• 04 октября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Капец,и смех и грех)
Natalia505• 04 октября 2024
Оргії хоч не влаштовували як пі діді?
Голова колгоспу• 04 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Удалено администрацией...
Ну куди здаватись? Ще не всіх мужиків переловили і в бусіки запхали.
А з кожним роком нові підростають. А зелені тим часом підготують потужну відповідь💪 Але це не точно)
Сиамская сороконожка• 04 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Нас не 30 миллионов, а 20. Из которых 10.5 пенсионеров
Басноплетка• 04 октября 2024
Ответ дляфрау Гітта
Я так зрозуміла, що їх конфіскують. А далі куди? Ну не віддадуть же на благочинність. А так взагалі цікаво, як ця тьотя збиралася їх легалізувати… словом, кіно. І просто в тумбочці напічкано грошима. Словом, якийсь прикол. Але, на жаль, правда.
Меня тоже всегда интересовало куда этот вещдок идет потом..
сама себе прекрасная• 04 октября 2024
Одні вмирають, інші з жиру бісяться, і насправді то ще не дуже висока шишка. Чесно за таке розкрадання в військовий час мало би бути пожиттєве, і повна конфіскація майна. От такі новини просто деморалізують, нічого і ніхто не подолає ту яму, в якій українці живуть(.
Забобонний фрукт• 04 октября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Значительно меньшее количество людей это делают в Китае.
На самом деле коррупция есть во всех странах. Но в Украине она от самого низшего звена до высшего(
В большинстве стран коррупция больше распространена в более узком кругу. И завернута в красивую обертку. В Украине все слишком явно и везде.
Чим менше толерування корупції в суспільстві, тим менше його при владі. У нас же корупція просто повальна в усіх ланках суспільства. От і маємо всю дорогу таких же злодіїв у владі за всіх каденцій.
ПешитеБесАшипок• 04 октября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну это его прямая речь, я не придумала
Видимо расчет - подрастут новые, старше 18, за эти года.
Сиамская сороконожка• 04 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Это ужас,уже с 20-ти ляпают призывать. А если идут разговоры,не удивлюсь
маминаБубочка• 04 октября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Надеюсь найдут всех мудаков которые ей заплатили за выезд и вернут, ещё и сразу на фронт отправят или посадят. Каждый минимум 5тыс дол. даёт за выезд. Посчитайте сколько это людей.
А ця чиновниця біла та пухнаста і її посадити не потрібно ?
df364tye3• 04 октября 2024
пид час войны ,,, самый сенокос ,,,
деньги идут сотнями миллиардов , контроля не какого , все засекречено , своя рука владыка ,,,
даже конкуренты , пети юльки попробуют вякать ,,, работают на москву агенты кремля ,,,
удивляет удивление , удивленные как будто не в украине ,,,
так, ради этого с 91г , только фамилии менялись ,,,
конкуренты оказались сильнее, наверняка предлагали подвинуться, место освободить , та в бутылку полезла ,,,
вот получила , теперь пошумят , ополовинят ,,,
к нг все все забудут ,,,
Сиамская сороконожка• 04 октября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Этих мудаков закрыли и не дали выбора.
СhanelKa• 04 октября 2024
Ответ дляДонька подруги
Задержали на границе вроде в Польшу тоже такую чувиху, везла 300 т вроде. Вот думала пару ходок сделать
То просто жадна була, якби поділилась, могла б і за раз питання вирішити
df364tye3• 04 октября 2024
Ответ дляПланшетница
Я прочитала про них на Українській правді. У них ще 2,6 млн на рахунку, 30 об´єктів нерухомості, коштовності і нерухомість в Автрії, Іспанії... Ну невже не нажерлися? Ідіоти, сиділи б собі в Іспанії тихенько з міліонами, але ні все мало. Там же вже на 3 покоління грошей вистачило б. Вони все це з собою на той світ думали забрати?
прикиньте сколько у нарика с ермаками арахамиями и просими пондалеками ,,,
такое выпадает раз за сто поколений ,,,
маминаБубочка• 04 октября 2024
Хтось з доларами а хтось без життя
Ваша-карма• 04 октября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
А само оно когда в окоп ?
Ранковий базар• 04 октября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
При них хоть войны нет.
Ранковий базар• 04 октября 2024
Вы думаете, что это первые 6 млн взятки в их жизни? Они знают, куда их деть и как потратить.
Иванка Бур• 04 октября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
ну то ж прихід зелені і означав реванш бариг часів яника! чи всі сподівалися на ’нові чесні молоді обличчя’?