фрау Гітта• 04 октября 2024
6 млн доларів кешем вдома… що з ними робити?
Вибачте за тему… просто поговорити… колеги щойно «сміялися» з ролика, але сумного:-( затримали якусь посадовицю і вилучили 6 млн доларів вдома готівкою… це жесть:-( і від того, що людина ці гроші «назбирала» з людей, мабуть:-( і така сума… що з ними збиралися робити? Спершу думала, що якийсь прикол. Типу жарт. Але ролик правдивий… сумно якось:-( особливо зараз, під час війни
Пишущаяся• 04 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
Хмельницкая область, где за руснявый язык порвут
Интересно, деньги принимали и у русскоговорящих или вход только на украинском?
Аааа, деньги ж несут, конечно, на руснявом можно было
А мова тут до чого? В Харкові он теж конторку сьогодні накрили. Сюди як мову приплетете?
Електрохарчування• 04 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Когда читаю такие комменты, вообще не пойму это адекватный человек пишет или нет???? Война началась в 22году?
Янык вернись
Донька подруги• 04 октября 2024
Задержали на границе вроде в Польшу тоже такую чувиху, везла 300 т вроде. Вот думала пару ходок сделать
Карусель-весель• 04 октября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Янык вернись
Вот янык как раз и начал войну!
Не встигли вивезти за кордон
В Кайшкаш зараз всі вілли викупають українці, дійшло навіть до скандалів з місцевими мільйонерами європейцями, перебивають їм старі ціни, ціна від 1 млн щось маленьке, стандарт якраз 3-5
Думаю, така ситуація і на інших курортах, де з налом реально провернути угоду
фрау Гітта
• 04 октября 2024
Ответ дляПланшетница
Краще нехай знайдуть всії учасників схеми, хто все це організував і кришував.
Так з тими Гриневичами чи Гринкевичами все й затихло… там що художниця в них невістка. Щось поколбасили змі та тиша… віллу воєнкома в Марбейє (найдорожчий курорт Іспанії) не забрали… типу поколбасили, і все. А майно Медведчука в центрі столиці й досі під приватною охороною. Ех…
Анонимус Я• 04 октября 2024
И это только глава обл.комиссии. А в остальных городах,покрупнее ещё круче наверное. После этой новости все главы медкомиссий напряглись и заметают следы,вывозят деньги и сами уезжают.
Прикуси Язика• 04 октября 2024
Так це якась тітка з пенсійного, а уявіть які суми розкрадаються на рівні Міноборони
Читаєш такі новини і а..єш, за що воюємо, щоб що, слухати солодкі промови про волю, нас винищують ззовні і зсередини
Madam Turkish• 04 октября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Та всі такі. Чому ж ми бідно жили до зелених? До них ніхто не крав? Популізм як завжди.
Воровали с прибылей до зеленых, народу больше доставалось. Сейчас упыри превзошли все нормы морали и человечности) потому то и война должна продолжаться. Что еще с лихвой может покрыть и оправдать творящееся беззаконие?
Но как говорил прежний босс зелени, касса таки впереди и там расчет. Хотя да, умело Беню спрятали, но таки касса все равно впереди.
Белая котичка• 04 октября 2024
Гроші розкрадуть, просто і легко. Вон з Охматдит вкрасти поки не можуть, то для лохів придумали консервацію на зиму на 10 млн. Але ж консервувати ніхто нічого не буде, просто вкрадуть а лікарню залишать як є.
Ви знаєте, я колись була проти виборів, а зараз за. Ну не можемо ми жити з двома ворогами, державою і москлями. Хоть сук при владі треба скинути, бо це вже відчай. Я готова здатися, але хоть слуг перед тим позбутися
фрау Гітта
• 04 октября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Общество под впечатлением) каждый считает себя первым с этой темой)
Не відслідковувала. Вибачте. Колеги показали. Я в шоці. Діти ярмарки благочинні в школі проводять, виручили 64 тис грн для фронту, планшет купили та інше… а тут таке:-(
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Кордони теж закрили у 14році, авіасполучення? Вам аби вивести на емоцію, відому тільки вам
Madam Turkish• 04 октября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Янык вернись
Лучше Азарова призовите, он шарит в экономике.
Сиамская сороконожка• 04 октября 2024
Ответ дляMarichkaaaaaaaa
Я бы квартиру себе купила
Вам бы хватило на несколько домов
Marichkaaaaaaaa• 04 октября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Вам бы хватило на несколько домов
Но я бы купила квартиру
Сиамская сороконожка• 04 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
Так выберут новых,таких же. А главы мсэк останутся
Marichkaaaaaaaa• 04 октября 2024
И отложила б себе на пенсию, купила б всё что нужно сейчас предварительно
Сама не знаю• 04 октября 2024
Вы тут спрашиваете ’когда война закончится?’ )))
Вот вам и ответ. ДА НИКОГДА!!!!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 октября 2024
Ответ дляMarichkaaaaaaaa
Но я бы купила квартиру
Поїхали шукати, може сумка там ще десь лежить
Весёлая морковка• 04 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
А готовы сдать где? В европе? Так хочется побыстрее выборы провести, потом когда вернется Порох, и буду каждый день читать такие же темки но только в 2 раза больше. Быстрее бы выборы......
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 октября 2024
Ответ дляСама не знаю
Вот вам и ответ. ДА НИКОГДА!!!!
А головне, головне, що такі люди самі ярі патріоти. Які тут висновки можно зробити
Иванка Бур• 04 октября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну найдут и дальше что, будут другие, брат-сват и т.д Пока люди покупают свой выезд будет коррупция.
ну так, для цього і закрили людей, створивши попит на липові довідки...
і збагачуються, поки є така можливість, яке там закінчення війни, хто ж від такої годівниці відмовиться!
Весёлая морковка• 04 октября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ну да с 14 года же войны не было, правда, при Порохе было же АТО, сколько погибло ВСУ но то ничего, правда, вас же это не касалось, вы все жили в шоколаде, война где то там и ’меня’ не касается а тут усрались в 22, оказывается война всё таки!!! Наверное и рашку любили до 22 года и даже уважали.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Ну да ну да. Ще більше надриву, ще більше всього. Не стримуйте себе
Весёлая морковка• 04 октября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Сдавайтесь....Покровск далеко от вас?
Иванка Бур• 04 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Привселюдно, растрелять в военное время, при всех на майдане, что б другим не повадно было. И сынку тоже. Но у нас же демократия)))
Ага, Дуглас так захоплено відгукувався після візиту до Києва- мужні люди, відстоюють демократію! Подивилася б я на нього, якби його синачку американьска демократія з країни не випускала)))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 октября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Сдавайтесь....Покровск далеко от вас?
Я не розумію що ви від мене хочете?
Весёлая морковка• 04 октября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я не розумію що ви від мене хочете?
Удалено администрацией...