Всюди влазю• 04 октября 2024

Під час місячних болить горло, зуби

Помітила таку закономірность, не кожен місяць але часто за день до кд ниють нижні зуби, прямо сильно, боляче кусати. Наступного дня все ок.
2й кд - болить горло, боляче ковтати, і боляче коло вуха, чи то в вусі як коле...температура в нормі. Було таке пару місяців тому.
Чи буває таке у вас?
Хочу зрозуміти чи це початок вірусу, чи якась фігня при місячних відбувається
автор Всюди влазю • 04 октября 2024
Горло тільки з однієї сторони, і під щелепою коло вуха таке як коле...

Не стесняюсь• 04 октября 2024
Я думаю совпадение.
Ну как вариант, есть случаи когда ендометриоз проникает и в ткани брюшной полости, может отдает какой-то в нервы. Хз.
автор Всюди влазю • 04 октября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Я думаю совпадение.
Ендометріозу немає, була в лікаря нещодавно, робила узі
Не стесняюсь• 04 октября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Ну врядли спазм матки во время месячных дошел вам до глотки
автор Всюди влазю • 04 октября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Ви праві, може просто якась реакція і все що не гаразд вилазить..
Чи то імунітет слабне і всяка фігня чіпляється
Аленький носочек• 04 октября 2024
Это совпадение
автор Всюди влазю • 04 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Это совпадение
Можливо, але ж зуби ниють тільки перед місячними
Пополняю_Карму• 04 октября 2024
Почти всегда болею когда КД. Горло обычно болит. Связываю это с тем, что в эти дни снижается иммунитет и цепляются вирусы
автор Всюди влазю • 04 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Скоріш за все так і є...і як покращити стан імунітету?
Харчування нормальне, сон також.
Звісно що вік вже не юний, але хочеться жити в радість, а не з болячками

Млинець Мій• 04 октября 2024
Перед місячним накопичується рідина у тканинах організму. Через це може і такі відчуття.
Сумка з негодою• 04 октября 2024
зуби стають ватними. ниють
кілька років як почалося