Смячиком• 04 октября 2024

І я спитаю, як вам мої малюнки

Всі виконані в онлайн школі, за уроками по відео.
Просто хотіла б послухати вашу думку. Можливо якісь зауваження
Голубец• 04 октября 2024
Красиво

автор Смячиком • 04 октября 2024
Пирожкиня• 04 октября 2024
Гарно!
Omella-white• 04 октября 2024
Дуже красиво, особливо пташка, та магнолія
Весёлая морковка• 04 октября 2024
Хорошие, но больше всех привлекает последний, как будто в нем ещё что-то скрыто, как лицо человечка, носик животного
Лама_мама• 04 октября 2024
Калант є... тапер починайте пробувати заробляти/продавати
НуКаНаКа• 04 октября 2024
красивые

Вам телефонограмма• 04 октября 2024
Супер! Зимний домик веет уютом и любовью 🩷
Перша скрипка• 04 октября 2024
просто великолепно, для меня - невероятные! можно спросить, где учитесь?
Дона Ко Ко• 04 октября 2024
Яка краса! У вас малюнки живі, іх можуть добре купляти. Вони торкаються Душі...
Тишком нишком• 04 октября 2024
Малюнки сподобалися. Коти шикарні!
автор Смячиком • 04 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
Дякую.. вже три місяці не можу взяти і помалювати.
Абонемент сам щомісяця оплачується, а в мене криза)
До заробляння далеко, але це дитяча мрія навчитися малювати як художник. Для мрії треба щось і робити, а я сиджу) чекаю музу))
Copy-Paste• 04 октября 2024
Очень красиво!
автор Смячиком • 04 октября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Онлайн школа ван хоббі. На ютуб є безкоштовні уроки і багато
автор Смячиком • 04 октября 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Дуже дякую ❤️
Бубль Гум)• 04 октября 2024
Дуже гарно . Це ви так з нуля так би мовити навчилися?
Мааарковная• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Очень нежные акварельки👍. Рисуйте для души-это очень хорошая терапия.
Мне все нравится.
Сама вумна тутички• 04 октября 2024
красиво і душевно. Заздрю (по доброму) людям з талантом, я малюю як дошкільнятко
Сама вумна тутички• 04 октября 2024
а коти, взагалі, прєлєсть)))

Лама_мама• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Не так і далеко...головне почати...договоріться з якимось магазинчиком який таким торгує і хочаб по собівартості дляпочатку/мотивації, щоб зрозуміти попит і отримати відгуки

До мінусів можна віднести що вони якісь незавершені/пусті, той зимовий будинок тільки заваршиним виглядає
автор Смячиком • 04 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Я в школі ходила на гурток. Потім років 20 не малювала. І от з нового року купила абонемент. Перші 3 місяці я малювала часто, а потім рідко і от вже нічого не малюю
Ваша прЭлесть• 04 октября 2024
Красиво❤️
Юпитерная• 04 октября 2024
Неймовірно гарно.
автор Смячиком • 04 октября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
а коти, взагалі, прєлєсть)))
Дякую) я їх у рамку обрамила) Улюбленці. І якраз вдома є такі ж коти: два сірі, рудий та чорна киця)
Сама вумна тутички• 04 октября 2024
а будиночок в снігу - як на старовинних листівках, дуже гарно
Бубль Гум)• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Ви молодчинка, продовжуйте обов´язково
Принцепесочка• 04 октября 2024
Чим малюєте?
Ло Шарик• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
фото
Ух,ты ха!Вы молодец
автор Смячиком • 04 октября 2024
Ответ дляЛама_мама

Я розчарована була будинком дуже, стежечка не поглибилася, вікна криві. Вирішила з часом перемалювати. Це один з перших після 20 тирічноі перерви)
То ж вирішила, що наб‘ю руку і повторю
автор Смячиком • 04 октября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Дякую ❤️