Смячиком• 04 октября 2024
І я спитаю, як вам мої малюнки
Всі виконані в онлайн школі, за уроками по відео.
Просто хотіла б послухати вашу думку. Можливо якісь зауваження
Лама_мама• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Я розчарована була будинком дуже, стежечка не поглибилася, вікна криві. Вирішила з часом перемалювати. Це один з перших після 20 тирічноі перерви)
То ж вирішила, що наб‘ю руку і повторю
От бачите, для вас будинок то брак/халтура...а потенційні покупці кажуть що класно
Тому....чим менше старатисятом тим краще виходить....та і зараз інша мода на картини ніж 20-ть років тому
Все возможно• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
фото
Котик (или собака?) в снегу мой фаворит, надеюсь его ждут дома у камина)
Смячиком
• 04 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
Дякую))❤️
Так, його (котика) вже кличуть з дверей іти до хати))
Все возможно• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Дякую))❤️
Смячиком
• 04 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
Хорошая тема, давно не было о творчестве и хобби, люблю такие)
Дякую❤️
Ще є така Одеса, малина, око і какаду
Все возможно• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Дякую❤️
Ще є така Одеса, малина, око і какаду
Очень хорошо, малинка как настоящая,
Какаду тоже красавиц) И графика на уровне, а какую бумагу используете фирма/плотность?
Смячиком
• 04 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
Очень хорошо, малинка как настоящая,
Дякую. Малина на целюлозній Мюз 300 г, а какаду вже на бавовні 300г баохонг
Все возможно• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Спасибо, я этой марки брала для скетчинга склейки, неплохая, но если линерами не рисовать, растеклись почему-то.
Все возможно• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
І мексиканська дівчинка
Портреты акварелью это вообще сложно) Акварель вообще не легкая техника, думаю, у вас определенно есть талант)
Я тоже чуть рисую, но давно не рисовала, но мои достижения намного скромнее)
Залізна тьотя• 04 октября 2024
Офігеть яка краса, а скільки часу ви вчилися? і що це за онлайн школа?
Смячиком
• 04 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
Лінерами я на Баохонг не пробувала ще.
Все возможно• 04 октября 2024
А кисти белка у вас? Какие сейчас норм? У меня еще моего детства наверное белка, уже такая стертая малость)
Смячиком
• 04 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
Дякую) і я давно..
Три місяці нічого..
Все возможно• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Дякую) і я давно..
Три місяці нічого..
Сейчас осень и осеннее настроение и краски, тыквы, листья, какао)
Смячиком
• 04 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую)
Це школа Ван хоббі.
На ютубі є багато безкоштовних уроків.
Я купила абонемент з нового року. Багато малювала перші 3 місяці, а потім менше і останні три нічого..
Це школа Ван хоббі.
На ютубі є багато безкоштовних уроків.
Все возможно• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Дякую)
Це школа Ван хоббі.
На ютубі є багато безкоштовних уроків.
Це школа Ван хоббі.
На ютубі є багато безкоштовних уроків.
Вы прилежный ученик, я не могу рисовать по мк, вот не выходит и все) С фантазией у меня проблем нет, а вот с техникой не особо и с объемами особенно. И когда пытаюсь рисовать поэтапно чаще всего черти шо выходит, не знаю почему)
Смячиком
• 04 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
Точно)
Пора..
Тарабарщина• 04 октября 2024
Супер. Ви велика розумниця. Я завжди мріяла малювати, але, як кажуть обидві руки ліві... Не кидайте це заняття, у Вас дуже гарно виходить!!!
Смячиком
• 04 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
Синтетика) Флейц чорний це коза або білка, не пам‘ятаю.
В мене ще дитина малює, пензлі всі спільні) не ділимо.
Якщо поставлюся до хоббі серйозно і не закидатиму, то куплю собі і натуральні, Ескоду чи щось таке
Смячиком
• 04 октября 2024
Ответ дляВсе возможно
Дякую, а в мене навпаки.
Мені мало знань ще для самостійних. Пробувала з референсів фото. Але не задоволена..
Смячиком
• 04 октября 2024
Ответ дляТарабарщина
Дякую ❤️
Все возможно• 04 октября 2024
Ответ дляСмячиком
Дякую, а в мене навпаки.
У меня и подавно, но я мне прям чешется нарисовать иначе, бунт какой-то)
Кишмишная Мая• 04 октября 2024
Дуже гарно! Ви молодець, самотужки навчатися і такий вау результат! Потішили очі та душу, дякую!