Всміхайлик• 04 октября 2024
Сосредоточенность
Как вернуть или наработать? Мне это нужно позарез, но постоянно ищу другие условия, другие материалы, то кофе надо выпить, то на Алике дерево полить. Как взрослой женщине это перебороть? Когда заставляю себя читать, то мысли уезжают в сторону и я не замечаю как уже думаю о чем-то другом.
Всміхайлик
• 04 октября 2024
Ответ дляЛисаЛилу
гуглите как бороться с прокрастинацией
В гугле много ширпотреба на тему прокрастинации. Вы просите меня сосредоточенно перерыть кучу кое-как перепечатанных статей о самой популярной теме. Такой себе совет.
Всміхайлик
• 04 октября 2024
Ответ дляАкукарача
Рекомендую
Хорошие отзывы. Вам помогло? Ну, то есть, у вас что-то поменялось после этой книжки?
Акукарача• 05 октября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Ви знаєте, коли читала, то навіть в деяких місцях було страшно, бо проблема втрати уваги-це глобальна суспільна проблема. Там не лише про прокастинацію. Там про маркетинг великих інтернет-ресурсів, про нейробіологію, про сдвг, про екологію і тд. Тобто і для загального розвитку цікава книжка. В кінці вже читається трохи важче.
Я коли взяла книгу і почала читати, то інколи навіть зупиняла себе на тому, що блін, рука тягнеться до телефону, треба зупинитися, сповільнитися і продовжувати читати. Прямо змушувала себе не переключатися. Хоча, зауважу, книга дійсно цікава.
Чи допомогла мені книга? Деякі поради використовую і зараз. Декілька разів зупинялась на тому: що я вже досить довго роблю якусь справу і навіть забула, де ж мій телефон☺️ а раніше, він був моїм супутником майже не в туалеті 😝