В якій країні краще замовляти з сайту Primark? Дивлюсь на польському і там щось вибір не дуже.
naxodki_youtube• 05 октября 2024
в Будапешті відкрили в травні, спочатку була величезна черга на вхід, ну якось в серпні співпало так, що ми туди зайшли. Нічого особливого там не видивились (шукали одяг для підлітка) і не скажу, що ціни там дуже дешеві, може, на сейл не потрапили.
Ответ дляnaxodki_youtube
Ціни середні, деколи можна щось урвати. Свекруха піжами присилала, то у мене швидко розтягнулась, у чоловіка норм. І сукня в мене від них є то норм якість. В любому магазині певно треба дивитись склад.