Firzz• 05 октября 2024
Питання щодо вищої освіти в Україні? Скільки вищих освіт максимум можна мати?
Оцененная• 05 октября 2024
Скільки зможете отримати-стільки і можна . Звідки взяли що є якісь межі чи заборона?
З царем в голові• 05 октября 2024
Немає обмежень.
Єдине що - тільки одну освіту можна отримати за бюджетні кошти.
Всі інши - за власний рахунок на контрактній основі.
В мене три вищі (магістр).
Оцененная• 05 октября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Немає обмежень.
В мене три вищі (магістр).
А які? Вибачте за цікавість .
З царем в голові• 05 октября 2024
Ответ дляFirzz
Які це спеціальності?
Перше (денна форма навчання) - інженер-технолог з виробництва ЗБК (будівельна сфера) - 5 років роботи по спеціальності.
Друге (заочна форма) - провізор (фармацевтична сфера) - 15 років в професії.
Третя (заочна форма) - реабілітолог (фізична терапія) - працюю в цій сфері з 2016 року.
Краля-Галя• 05 октября 2024
три вищих(точніше зараз третя триває, магітратура), одна спеціальна (училище). Бюджет одна освіта, інші власним коштом. ПО всіх спеціальностях працюю до цього часу, так вийшло що на стику усіх моїх освіт спеціальність. Розмірковую може ще якусь освіту потім отримати...
Бавовнятко• 05 октября 2024
У всіх стільки освіт, і ніхто не знає, що працюють «за спеціальністю». Дива.
ЛюблюДевчонок• 05 октября 2024
Ответ дляБавовнятко
Так вони й не писали що спеціальність філологія)