Цвіпканя• 05 октября 2024

Чи можна самій платити податки?

Чоловік має трепонацію і його офіційно не дуже хочуть брати на роботу. Чи можу я сама платити за нього всі податки? І приблизно яка це буде сума?
Тихомандражная• 05 октября 2024
зачeм вам это?
Все і одразу• 05 октября 2024
А навіщо?
Відкладайте на старість у валюті.
parele• 05 октября 2024
Зачем?
Лучше деньги откладывайте.
На паровозе• 05 октября 2024
Єсв 1760. Краще відкладайте їх
автор Цвіпканя • 05 октября 2024
Ответ дляТихомандражная
зачeм вам это?
Щоб не втратити виплати ВПО, бо в родині працюю лише я, а вчитель без категорії отримує лише 7100 в місяць
автор Цвіпканя • 05 октября 2024
Ответ дляparele
Зачем?
Лучше деньги откладывайте.
Щоб не втратити виплати ВПО
ВЫВсеВрете• 05 октября 2024
Він ні де не працює? Не оформлен ФОП? В нього немає інвалідності?
Кавуся• 05 октября 2024
19,5 высчитывают с работника
22 есв работодатель.
Получается вы хотите платить за всех это 41,5%, а с середины октября 45% из за поднятия военного.
ВЫВсеВрете• 05 октября 2024
Ответ дляКавуся
19,5 высчитывают с работника
22 есв работодатель.
Вот-вот.
Проще развестись с мужем. Что бы не быть одной семьёй.
На паровозе• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Щоб не втратити виплати ВПО
Він має інвалідність?
parele• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Он инвалид? Ищите компании, куда можно просто положить его трудовую книжку.
Ну или пусть ищет дальше работу с оформлением.
Ні за холодну воду• 05 октября 2024
А у нього не інвалідність часом?
Може вам ФОП відкрити, ЄСВ він тоді не буде зобов´язаний платити, а єдиний податок невеликий відносно.
Але це треба добре знати умови отримання ВПО
автор Цвіпканя • 05 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Він працював на шахті, але зараз її закрили, наш будинок зруйновано, ми виїхали з Донецької області, Покровського району, а тут всі дивляться на його трепонацію.
автор Цвіпканя • 05 октября 2024
Ответ дляКавуся
19,5 высчитывают с работника
22 есв работодатель.
Я цього не знала. Дякую за відповідь.
На паровозе• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Оформіть фоп 3 групу і платіть єсв
автор Цвіпканя • 05 октября 2024
Ответ дляНа паровозе
Він має інвалідність?
Не має.
Поліпривіт всім• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ну то він хіба після трепанації не оформив інвалідність? Оформляйте
Все і одразу• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Інвалідність є?
Шукайте п-во, якому потрібні інваліди для виконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю.
Поліпривіт всім• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Не має.
Чому?
На паровозе• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Не має.
А чому не робить? Це ж хіба не показ?
Кавуся• 05 октября 2024
Инвалидам есв меньше.
Поліпривіт всім• 05 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Інвалідність є?
Зараз таких підприємств і алишилося зовсім не багато... А інвалідів додається з кожним днем
автор Цвіпканя • 05 октября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А зараз хіба це можливо?
Все і одразу• 05 октября 2024
Ответ дляКавуся
Инвалидам есв меньше.
8,41%
Кавуся• 05 октября 2024
При зарплате 10000 он заплатит налоги за всех 45% (берём по новому военный 5%), итого на руки 5500, налоги 4500.
На паровозе• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
А зараз хіба це можливо?
А чому ні?
автор Цвіпканя • 05 октября 2024
Дівчата дякую всім за відповіді. Трепонація була в 2002 році, йому пропонували інвалідність він відмовився, боявся, що не візьмуть на роботу, в 2023 році його зняли з військового обліку, і тепер постійно питають причину і він вже не може скривати свій діагноз.
Все і одразу• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Нехай якусь іншу причину видумає (чи піддивиться серед законних причин)
АБВГДэшница• 05 октября 2024
Інвалідність він може і зараз оформтти
автор Цвіпканя • 05 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Я теж йому це кажу, бо він постійно працював офіційно, та має 29 років стажу в свої 45 років.