Цвіпканя• 05 октября 2024
Чи можна самій платити податки?
Чоловік має трепонацію і його офіційно не дуже хочуть брати на роботу. Чи можу я сама платити за нього всі податки? І приблизно яка це буде сума?
Надежда наш компас• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Працював, бо нікому не розповідав про свій діагноз, але в 2023 році його зняли з військового обліку і почалося, як так, що з тобою? І посипалися запитання.
Зараз багато хто з обліку за бабки знявся.
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляКашпо
Який діагноз у нього. Ще раз. Трепанація - це не діагноз.
Ушиб головного мозку 3 ступеня, кома 2 тижні, ускладнення на зір та слух.
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Не знаю як хто, але ми нічого не платили і не збираємось.
Кашпо• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Тобто логічно було б казати, що була травма і все. Навіщо казати про трепанацію?
Кавуся• 05 октября 2024
Насколько я знаю, то если дают инвалидность, то на работу приносят довидку с кодом диагноза, и даже не расписывают, это для того, чтоб ЕСВ меньше работодатель перечислял.
А ваш всем подряд рассказывает.
Пусть устраивается, и говорит при устройстве, что на работу снятие с учёта никак не влияет.
Если есть возможность, оформляйте инвалидность.
А ваш всем подряд рассказывает.
Обнимашкина• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Наскільки він погано бачить і чує? Можливо в цьому і причина відмов. Які роботи він розглядає? Зараз чоловіки, зазвичай, на вагу золота. Комунальні служби не укомплектовані, нема кому працювати.
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляОбнимашкина
На машину, бульдозер та навантажувач.
Обнимашкина• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
На машину, бульдозер та навантажувач.
Можливо якість зору та слуху чоловіка і не досить для таких робіт. Пошукайте щось в іншому напрямку, де це не так важливо буде.