Цвіпканя• 05 октября 2024
Чи можна самій платити податки?
Чоловік має трепонацію і його офіційно не дуже хочуть брати на роботу. Чи можу я сама платити за нього всі податки? І приблизно яка це буде сума?
Все і одразу• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Я теж йому це кажу, бо він постійно працював офіційно, та має 29 років стажу в свої 45 років.
Якщо це суттєва перепона для працевлаштування, то треба щось робити...
І працюйте над одержанням інвалідності. Там ще ж виплати якісь мають бути теж.
ВЫВсеВрете• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Він працював на шахті, але зараз її закрили, наш будинок зруйновано, ми виїхали з Донецької області, Покровського району, а тут всі дивляться на його трепонацію.
Не зрозуміла....
У нього настільки помітний шрам? Що це виглядає заворожуючи.
Самий дешевший варіант - це відкрити ФОП 1 група. На сьогодні будете платити ЄСВ 1760 грн, ЕП 302 грн. З військовим збором ще не відомо.
Порахуйте що вам буде вигідніше. Відмовитися від ВПО, чи сплачувати податки.
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Стільки років минуло, навіть не знаю, чи ми зможемо щось зробити. Тим більше ми тепер в іншій області. Чоловік був знятий ще через проблему із зором.
ВЫВсеВрете• 05 октября 2024
Ответ дляНа паровозе
Оформіть фоп 3 групу і платіть єсв
А потім найняти бухгалтера щоб вів звітність по третій групі. Бо автор явно не розбиретеся в цьому.
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Не розбираюся, дякую.
ВЫВсеВрете• 05 октября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Ну то він хіба після трепанації не оформив інвалідність? Оформляйте
Трепанація сама по собі не є приводом до інвалідності.
ВЫВсеВрете• 05 октября 2024
Ответ дляНа паровозе
А чому не робить? Це ж хіба не показ?
Ні, сама трепанація - ні.
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Йому пропонували інвалідність в 2002 році, але він відмовився, а зараз вже минулого багато років і напевно це вже не є показанням для інвалідності.
ВЫВсеВрете• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Дівчата дякую всім за відповіді. Трепонація була в 2002 році, йому пропонували інвалідність він відмовився, боявся, що не візьмуть на роботу, в 2023 році його зняли з військового обліку, і тепер постійно питають причину і він вже не може скривати свій діагноз.
Щось ви таке не зрозуміле пишите......
Так є зараз проблеми?
Трепанація - це просто хірургічне втручання. Яке направлене на виправлення проблем. Зазвичай і шраму не видно. Якщо є волосся.
По якому діагнозу його зняли з військового обліку? Може цей діагноз таки і дає право на інвалідність?
Так є зараз проблеми?
ПрипоРошенная• 05 октября 2024
Автор, можна самостійно заключити договір з пенсійним і сплатити ЄСВ за потрібний вам період. Я так робила, для отримання соціальної допомоги.
На паровозе• 05 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Там не має в чому розбиратись. Повно на ютубі покрокових роликів
На паровозе• 05 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Не зрозуміла....
3 група просто єсв платити. Без єп.
Тихомандражная• 05 октября 2024
Ответ дляНа паровозе
3 група просто єсв платити. Без єп.
можно напрямую платить в пeнсионный, зачeм тe фопы создавать?
ПрипоРошенная• 05 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Не зрозуміла....
Не знаю як сьогодні, а раніше при розрахунку соц.виплат ФОПам рахували в дохід дві мінімалки.
На паровозе• 05 октября 2024
Ответ дляТихомандражная
Ще краще
3@йk@• 05 октября 2024
Зверніться до центру зайнятості, поставлять на облік, можливо і роботу запропонують, а поки гроші якісь платитм будуть.
Кашпо• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Як на неї дивляться?
Кашпо• 05 октября 2024
Автор, ну от як все відбувається? Приходить чоловік працевлаштовуватися і одразу виписку про трепанацію показує работодавцю?
julia-678c• 05 октября 2024
Ответ дляКашпо
Інваліди єсв не платять)
Платит предприятие 8,41% если у работника есть инвалидность
Кашпо• 05 октября 2024
Ответ дляjulia-678c
А про фоп. Фоп з інвалідністю може не платити єсв.
Надежда наш компас• 05 октября 2024
Автор, поясніть. Работодавці не беруть бо є шрам? Чи чому? Наскількия зрозуміла ваш чоловік все життя працював? В якому ви місті знаходитися?
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляКашпо
Ні, питають чому знятий з військового обліку, він каже про трепанацію.
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Працював, бо нікому не розповідав про свій діагноз, але в 2023 році його зняли з військового обліку і почалося, як так, що з тобою? І посипалися запитання.
Кашпо• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Навіщо він каже про трепанацію? Це не обов´язково казати
Кашпо• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Трепанація це не діагноз. Навіщо ваш чоловік всім роботодавцям про неї розповідає, то відкрите питання. Його не беруть скоріше не через трепанацію, а як раз через те, що чоловік дивний...
Цвіпканя
• 05 октября 2024
Ответ дляКашпо
Він не дивний. А що йому казати, коли питають чого його зняли з військового обліку?
Кашпо• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Який діагноз у нього. Ще раз. Трепанація - це не діагноз.
Надежда наш компас• 05 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
За станом здоров´я, це особисте. Все. На мою працездатність це ніяким чином не впоиває ,в мене стажу роботи 20 років. Як би в мене були значні проблеми зі здоров´ям-була б інвалідність.
Так говорити