Синиця у спідниці• 05 октября 2024
Сколько алиментов на 3 детей?
Подскажите пожалуйста, если суд будет считать по средней заработной плате, БМ не работает официально, сколько примерно по деньгам выйдут алименты на 3 детей?
Заранее спасибо за ответы.
Пасти Ла• 05 октября 2024
Назначат или 50% от минимальной зарплаты или фиксированную сумму по решению суда.
Ашотакоя• 05 октября 2024
Ответ дляПасти Ла
не от минимальной зарплаты, а от прожиточного минимума
З царем в голові• 05 октября 2024
От куда ж мы знаем, какая средняя ЗП по его специальности в вашем регионе
Любимка-анонимка• 05 октября 2024
Ответ дляПасти Ла
50% від середньої по області, а не мінімальної. Але ми ж не знаємо, де зареєстрований чоловік автора теми
Любимка-анонимка• 05 октября 2024
Ответ дляАшотакоя
Від прожиткового мінімуму це нижня межа, тобто не менше ніж, якщо, наприклад, зп невисока у платника. Якщо доведе, що не тягне навіть такі аліменти, тоді до цієї суми доплачує допомогу держава
Синиця у спідниці
• 05 октября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Спасибо большое, а как это доводить, через суд или опеку ? Или через какой орган это делается?
Синиця у спідниці
• 05 октября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Днепр
Любимка-анонимка• 05 октября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Днепр
Пошукайте середню, щось близько 19 тис., здається, отже, половина - 9500грн. Але, зазвичай, чоловіки швидко топають і оформлюють мінімалку, щоб з неї половину платити чи раптом ’утримують’ батьків і т д
Любимка-анонимка• 05 октября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Ваша справа подати і суд на призначення аліментів, а от доводити, що він бідний-нещасний-знкдолкний буде відповідач.
Синиця у спідниці
• 05 октября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дуже дякую за відповідь!