Ноу коммент• 05 октября 2024
Висновок ВЛК. Хто розуміється, поясніть
Сьогодні чоловіка затримали ТЦК, влк пройшов за 5 хвилин. Зараз очікує на рішення голови. Ось так написано в висновку. Що це означає?
Оченьценная• 05 октября 2024
Ответ дляПані з калабані
Нашого знайомого з тиском +- 220 таж визнали придатним, але завернули коли прибув на навчання.
Так, командири зараз не беруть проблемних.
Ноу коммент
• 05 октября 2024
Ответ длябЭйбА
заочно? мой сын всe свои образования получал заочно.
Заочно нужно было платить, а ему в то время нужно было не только себя содержать, но и маме с сестрой помогать
Оченьценная• 05 октября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Увы, если еще командование адекватное, то они таких отказываются брать, особенно если на передовой подразделение воюет, а если командиру все равно, что у него творится ((
Знайомого з астмою завернули в глибокий тил, він навіть в UK= пройшов навчання, там йому лікар ліки підібрав, а командир каже: єєє, ні, мені такі не треба, немає коли намвійні думати за забезпечення ліками, коли іноді немає як продукти завезти...
Ноу коммент
• 05 октября 2024
Спасибі всім, хто відписався. Рішення голови, придатний для служби в тилу, наче відпустять, але хочуть виписати штраф 17509 за відсутність приписного документу
Ноу коммент
• 05 октября 2024
Ответ дляВерСаСе
Як це пройшов за 5 хвилин?
Так це. Навіть тиск не міняли. Хотіли просто від балди написати, що годний, але він почав пручатися, то витягли інфо з бази поліклініки про діагноз
ВерСаСе• 05 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
В вашій історії бісить найбільше, що і не має кому поскаржитися. Зі сторони ВЛК це непрофесіоналізм.
Кудесница_с_пургеном• 05 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
Ще ні. Чекає на рішення голови. Раніше з його діагнозом була категорія обмежено придатний
Обмежено придат ний у мирний час, а у військовий вважається придатним. Зараз нема поняття обмежено придатний.
ИзЮмрудная• 05 октября 2024
Ответ дляНоу коммент
так і зараз стаття 39б.це наче тилові частини ,але вже нічому не дивуюсь
Ноу коммент
• 05 октября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Так, написали, що придатний для службы в тилу і випустили. Розповів, що 95% потрапивших туди після влк зразу відправляють на навчання