Ашолюдискажуть• Изменено 05 октября 2024
Хто може порадити зі свого досвіду дуже зручне взуття для проблемних ’кісточок’?
Туфлі, кроси. Стопи худі, але кісточки трохи випирають, тому не можу довго ходити пішки. Ще й ’шпори’ на п´ятах запалилися(( Досі брала кросівки ’BONA’ з ортопедичними устілками, але щось вони вже не зручні моделі стали робити.
Мюллерная• 05 октября 2024
З кроссів - то Адідас, Marc O´Polo.
Іноді скетчерси.
Все інше гризе кісточку і вона від того ще більше росте.
Іноді скетчерси.
Ашолюдискажуть
• 05 октября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Сделайте себе стельки индивидуальные лучше
А как их сделать?
КарамбОлька• 05 октября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
А как их сделать?
В частных клиниках делают оттиск и изготавливают, понятно что сначала консультация ортопеда
Звезда в шоке• 05 октября 2024
З царем в голові• 05 октября 2024
У мене найзручніші кросівки це adidas ortolite. Цілий день ходити пішки в кайф
Мадам Тю-лю-лю• 05 октября 2024
У мами така проблема, швейцарські кросівки on run, адідаси суперстар та ортолайф, рікер.
Колгоспниця• 05 октября 2024
Только Скечерс со стелькой Гога мат и Гога макс, никакие другие от указанных проблем не помогают
Заикальница• 05 октября 2024
Та же проблема: узкая нога и косточка. Только скетчерс: кроссовки, сандалии. Осенью и зимой ботинки тимберленд. Еще рибоковские кроссовки понравились. На эту очень взяла тимберлендовские кроссовки, но еще не носила, не знаю, как в носке, при примерке вроде удобные. Беру обувь на пол размера больше, мне так комфортнее, на косточку не давит.
Ашолюдискажуть
• 05 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
Дорогие?