Alisai• 05 октября 2024

Дитячий садочок на Троєщині. Який?

Порадьте який державний садочок обрати на Троєщині. Хочу почути реальні відгуки.
Бокс-орун• 05 октября 2024
753 садик
Логопедический
Нереально крутой
Я тут с краю постою• 05 октября 2024
771 не раджу
746 чудовий
Сладкий лимончик• 05 октября 2024
Колись в 742 ходила донька. Немає з чим порівняти, бо були тільки в ньому.
Мала була на безлактозній дієті, їй добирали харчування те, що можна. Якщо какао на молоці, то їй давали чай. Якщо каша молочна, то їй безмолочну. Мала розказувала, що часом її на кухню приводили, щоб вона собі вибрала, що хоче. Я дуже вдячна усім причетним. Директор садочку, медсестра, вихователі - усі чудові люди.
пАлАвинкА• 05 октября 2024
Который ближе к дому.Или вы будете ездить на другой конец Троещины?
автор Alisai • 05 октября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Буду ездить на работу,потому могу возить.
Нульовий сантиметр• 05 октября 2024
Мій син ходив в 755, з порушенням зору, але там були і дітки без проблем з зором, садок дуже гарний