useruseruser• 06 октября 2024
Що буде фітнес-тренеру від керівництва клубу, якщо він/вона погладшає?
Lena-Lena12• 06 октября 2024
Дивлячись, який клуб. Якщо інста-няшний, то щось і буде. Якщо тема про здоров’я і тренер гарний, то тренера спитають, що сталося. Маю досвід роботи з тренерами. Не всі гарні тренери інста-няшки.
Ответ дляLena-Lena12
У мене знайома фітнес-тренер,але після пологів і досі не прийшла у форму.Сину її 10 років.