Дрібка щастя• 06 октября 2024
Навіщо щось пропонувати, а потім морозитись?
Запропонувала знайома дещо для дітей. Я зраділа, кажу, що відкуплю, безкоштовно не треба, не зручно безкоштовно брати. Ок. Вона мала звʼязатись зі мною і сказати, коли прийти. Тиша.
Я сама написала їй у месенджер.
Вона зникла, взагалі ніякої реакції. Таке враження, що кинула в блок. Не розумію, навіщо так робити? Скажи одразу, що передумала/віддала іншим.
Але ж повний ігнор.
Якщо Ви вчиняєте так само, зрозумійте, що краще чесно відмовити, аніж зникнути.
Я сама написала їй у месенджер.
Але ж повний ігнор.
Зяблик протестант• 06 октября 2024
Не умеет говорить по-человечески,какая вам разница почему так,потому что
Я вас понимаю, вообще весь мороз раздражает
У меня немного другая ситуация: я предложила подруге вещи детские, она обрадовалась, говорит возьму конечно, никому не отдавай, нам очень надо (им реально было надо, очень сложная финансовая ситуация). Как итог год эти вещи у меня лежали: приехать в гости она все время не могла, чтобы я к ней с вещами - отказывалась. Я просто через год психанкла и другим знакомым отдала. В течение недели приехали, забрали, ещё и вкусненького дочке привезли
Lilian-nochka• 06 октября 2024
Ну то ее вещи,она вправе с ними делать что хочет)))а то как в анекдоте-бухой сосед теленка пообещал подарить,а чел уже и сарай построил и тарелки купил,с которых его кушать будет
Дрібка щастя
• 06 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Зрозуміло, що її. Але саме відношення. Невже не можна написати одразу: я передумала/змінились плани.
Непонятно• 06 октября 2024
Можливо з чоловіком посварилась і голова не вами забита. Або на данний час не до цього. Вона коли пропонувала?