Мальчун-задирун• 06 октября в 15:32
По следам темы опасная "безопасная оплата"
Девочки, еще кому-то не перечисляют деньги по "безопасной"? Меня уже натянули на 2,500 грн и в пути еще 4 посылки. На карту ничего не приходит, а % от продажи плачу!
Мальчун-задирун
• 06 октября в 15:38
Я воспринимаю это как мошенничество ’чистой воды’. Но почему-то здесь никто не создает темы об этом.... Неужели они обдирают выборочно???
СМСница• 06 октября в 15:40
Ответ дляМальчун-задирун
Здесь было 100500 тем. Удалили, наверное. Пострадавших много.
Мальчун-задирун
• 06 октября в 15:54
Ответ дляязззззь!!!
А зачем продолжаете отправлять? У меня она просто отключена.
Уже отключила. Сначала надеялась, что все-таки вернут деньги....
Online_shopping_• 06 октября в 16:12
А у Вас з якого по який період ?
Бо підтримка стверджує, що тільки ті посилки, які були сплачені через безпечну оплату до 30.09
В мене тільки одна оплата не пройшла.
Аноним_Русалка• 06 октября в 16:21
В мене заходять гроші. Сама відслідковую посилки і телефоную перевізнику. Як тільки змінюється статус, гроші заходять
Звоночек• 06 октября в 16:24
3.10 купили товар по ’безопасной оплате’,денег нет.Шафа уже написала мне,что деньги не получается перечислить .
Мальчун-задирун
• 06 октября в 16:40
Ответ дляOnline_shopping_
А у Вас з якого по який період ?
В мене тільки одна оплата не пройшла.
Одна за 30.09. И 4 от 1 до 4.10. Там уже выходит где-то на 4 тыс.((((
Звоночек• 06 октября в 19:58
Ответ дляgem-nli
А что делать предложили? Понять и простить?
Предложили обратиться в ’службу поддержки’.Написала,в ответ-тишина.
Шалена красуня• 06 октября в 20:35
8 тис, 4 безпечних незрозуміло де зависли. Останній лист 4 жовтня
Добрий день!
Ми продовжуємо працювати над зарахуванням коштів, які ви ще не отримали за замовлення з Безпечною оплатою.
Запевняю вас, що ви обов´язково їх отримаєте найближчим часом.
Про зарахування коштів ми повідомимо вам в чаті на Шафі. Тому я закриваю вашого листа. Не хвилюйтеся стосовно цього та, будь ласка, не створюйте нові звернення, які стосуються зарахування коштів за замовлення з Безпечною оплатою, які покупці оплатили до 17:00 30.09.2024. Вони не прискорять процес, але не дадуть нам змоги швидко обробляти ваші звернення, які стосуються інших питань. Ми обов´язково напишемо вам, коли зарахуємо гроші. Та якщо у вас є інші питання, створіть нам нове звернення через форму зворотного зв’язку.
Вибачте, будь ласка, що так сталося. Ми теж не чекали на такий збій, але ми докладаємо всіх зусиль, щоб зарахувати вам гроші якомога скоріше. З 17:00 30.09.2024. система працює стабільно і гроші за нові замовлення надходять успішно.
Вдалого дня і до зв´язку!
Добрий день!
Вдалого дня і до зв´язку!
маринабаранова• 07 октября в 10:54
Ответ дляМальчун-задирун
Шафа
Я её у себя отключила и всё! И вам советую
Мальчун-задирун
• 08 октября в 21:22
Ответ дляМискам
Автор як у Вас справи?мені прийшли кошти по безпечній оплаті,через півгодини як забрали посилку,але я відключила безпечну оплату на всякий випадок
Пришли деньги наконец-то. Часть вчера, а за последнюю посылку сегодня. И еще они на бонусы кинули свои 100 грн, чтоб % оплачивать. Наверное, вместо извинений))))