IQOS ILUMA Новий хто користується? Як Вам?
Він кращий за попередній iqos duo?
Цікавить ще підходять попередні стіки heets до нового iluma? Чи тільки нові їх стіки потрібно вискористовувати з iluma?
Він кращий за попередній iqos duo?
Анонимба• 07 октября 2024
Я, год уже. Намного лучше, не нужно чистить, нет спирали. Хитс не подходит, тереа надо покупать
PORKA• 07 октября 2024
Ответ дляDar-128
А як Вам нові стіки? Які подобаються? Купувала хітси twilght pearl
Я только блу курю, остальные не могу
Анонимба• 07 октября 2024
Ответ дляDar-128
Я курила раньше бронзу и сейчас курю бронзу и русет . Мне не нравятся со вкусами, только вкус табака люблю. Вкус лучше, потому, что гари нет на спирали, горелым не отдает
Дама_с_караваем• 07 октября 2024
А я просто зашла сказать, что бросила курить. Я не хвастаюсь, просто очень довольна этим фактом🥳 и делюсь своей радостью
Дама_с_караваем• 07 октября 2024
Ответ дляDar-128
Супер! Айкос кинули чи звичайні сигарети?
Як кинули, поділіться)
Взагалі то, я курила звичайні сигарети. Потім намагалась перейти на айкос, бо це було простіше за кордоном, але, з часом, знайшла точки де за норм цінами можна було купити, навіть, українські сигарети. Але мене це гнітило всеодно, я завжди хотіла кинути. Тому я озвучила психологу такий запрос. Ми знайшли причину, проговорили чого я маю позбутись і тд. Зайняло десь рік часу, але в якийсь момент я зрозуміла, що більше не хочу.
Сладко-соленая• 07 октября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Дуже цікаво, можете розказати яка причина виявилась? Я люблю курити, але ж треба якось себе налаштувати кинути
Дама_с_караваем• 07 октября 2024
Ответ дляСладко-соленая
Мама у мене виявилась лагідним арбузером) постійно тисла, не грубо, але ефективно. Куріння то взагалі підліткове більше, бунт і тд. Потім людині це стає непотрібним, вона дорослішає, якщо дорослішає. А я не могла, під маминим постійним тиском. Дуже добре ще співпало, що вона була спочатку далеко. Я пишу в загальному, та це саме моя історія, і моя причина. Мені довелось достатньо грубо ставити кордони, були сльози, маніпуляції чим завгодно - її здоровʼям, життям, паралельно донька доросла до 13🤪, думала зʼїду з глузду, та у якийсь момент все просто змінилось.
Звездолётчица• 07 октября 2024
Мені не сподобалось.
Інших смак тих же смаків, що в Дуо.
Від нового айкосу болить голова.
Інших смак тих же смаків, що в Дуо.
Від нового айкосу болить голова.
Сладко-соленая• 07 октября 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Дякую, що поділились.