Залізна тьотя• 07 октября 2024
Кто-то что-то готовил из лёгких свиньи, теленка?
Поделитесь
Love_Love_Love_• 07 октября 2024
Бабця моя готує класні пиріжки, але там ще серце йде.
Знаю що готують смачний салат чи закуску гарячу, легені морква терта, цибуля і чесник, якось так
Заела_пластинка• 07 октября 2024
Зварити, перекрутити з цибулькою і вареники чи млинці з цим наробити. Смакота
Як_наготую...• 07 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Цікаво. Послухаю.Не знала що це їдять
Значит информация о том, что едят бычьи яйца и член, вас точно удивит.
Роза в вазі• 07 октября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ні
Заела_пластинка• 07 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Цікаво. Послухаю.Не знала що це їдять
Ще скажіть що ви слова лівер не чули
Мамаша в бигудях• 07 октября 2024
Колись готували гречаники в нутряній сітці.
Легені, серце та печінку замочували, відварювали, прокручували на м´ясорубці, змішували з напівсирою гречкою, засмажкою з цибулі, моркви, часнику та спецій та загортали в порізану шматочками нутряну сітку, типу як на голубці. Складали в казан, додавали лаврушку, перець горошком, спеції за смаком, і запікали в духовці. Тоді було смачно.
Але це було ще в 90, зараз би навряд чи так заморочувалась.
Залізна тьотя
• 07 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Спасибо
Залізна тьотя
• 07 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А как именно готовит начинку для пирожков не подскажете?
Залізна тьотя
• 07 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
За салат спасибо
Залізна тьотя
• 07 октября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Спасибо попробуем
Роза в вазі• 07 октября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ще скажіть що ви слова лівер не чули
Чула. Думала це печінка,.серце.
Не їла ніколи
Ластовиння• 07 октября 2024
Вермішель по флотські. Ще пиріжки чи млинці, з начинкою картопляне пюре/лівер/цибуля
Love_Love_Love_• 07 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Я не памʼятаю точно і правду кажучи особливо не вникала, знаю що перемелює і цибулька туди смажена йде
Копирайторша• 07 октября 2024
Легені по корейські.
Відварені легені ріжете соломкою
Додаєте моркву по корейський, додаєте проманиновану цибулю півкільцями , направляєте майонезом або сметаною
Відварені легені ріжете соломкою
Залізна тьотя
• 07 октября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Якщо є час але нема де заробити то можна й зробити
Залізна тьотя
• 07 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
Вермишель по флотски с мясом из лёгких?
Love_Love_Love_• 07 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
Легені по корейські.
Відварені легені ріжете соломкою
О, то так як і мій теплий салат але я їла без майонезу і сметани, мені сподобалось
Мамаша в бигудях• 07 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Звісно. Страва була смачна, дуже ситна, недорога, але вимагала часу на приготування і деяких танців з бубнами над інгредієнтами, бо поки вимочиш ті легені та сітку, то вже задовбешся)
Весняний Марафон• 07 октября 2024
отвариваю легкие, режу кусочками по 0,5 см толщиной, в муку и обжариваю, у мужа одно из самых любимых блюд
Ластовиння• 07 октября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Вермишель по флотски с мясом из лёгких?
Можна просто з лівером. В тому числі і одним із компонентів ліверу, як от легені. Але якщо додатково будуть серце то звісно краще.
Першопочатково по флотські робилися з ліверу, для матросів, яких ніхто не збирався м´ясом годувати.
Чи що ви мали на увазі? Легені відварюєте, перемелюєте на м´ясорубці, обсмажуєте зі спеціями та цибулею.
Пургену мне• 07 октября 2024
Обожаю пирожки с ливером: лёгкие, сердце, немного печени.
А корателла с артишоками в Италии, это вау!
Весела пiсенька• 07 октября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Або пиріг
Мої обожнюють пиріг з потрошками на здобному тісті
Ух яка ж Я• 07 октября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
и хвост
Пошаманю• 07 октября 2024
Легені говяжі - довго варити, мені подобаються, додавати гострі приправи / кетчупи.
Хтомолодець? Я!• 07 октября 2024
Ого. Не знала, что их и люди едят. Покупаю собаке и сушу на лакомства. Вонь редкая, собаке нравится