Обстановщица• 07 октября 2024

Вы использовали ремень в воспитании детей?

Результат:
вже голосів: 74
60 (81.08%) Нет
7 (9.46%) Да
7 (9.46%) У меня нет детей
ФсеСама• 07 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
блаженная, но живу с дьяволом)
троль, понятно

Секс-Бомба• 07 октября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
побиття - це не засіб виховання, а ваш спосіб впоратись з власним безсиллям у вихованні дитини.
І цей виховний вплив дуже обмежений в часі, років з 14-15 ви вже можете отримати і у відповідь. А щоб поселити у дитини справжній страх, і вона слово боялась вам сказати наперекір, то треба регулярно її бити з самого раннього віку, щоб вона не знала іншого життя(
На жаль, є і такі батьки. Шкода дітей.
Ви знаєте, дуже цікаво було б побачити ваших дітей і їхнє відношення і інших)
Варена цибуля• 07 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
любит и прощает, но говорит периодически нам надо нового папу, который нас будет любить и никогда не будет бить. ребенок это даже мужу в глаза говорит ты мне никто когда злится. тай таке, потом ржут как кони и уже мирятся, целуются. пойми их этих детей.
У меня нет слов....конечно он будет мириться и целоваться в надежде что его не побьют. А Вы ’мама’ дальше держитесь за штаны которые ломают Вашему сыну психику, потом не удивляйтесь ’а почему мой сын такой вырос?’
Луноликая Вика• 07 октября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
мені як психотерапевту було б цікаво побачити ваших)
Але то вже таке...
Невже ви справді вважаєте, що тільки застосовуючи фізичне насилля можна виховати нормальних дітей, які б з повагою ставились до себе і до інших?
Ну до себе навряд чи, а от до інших я бачу вас дуже хвилює?
Секс-Бомба• 07 октября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Але то вже таке...
Слухайте, залиште свої моралі для ваших клієнтів) скільки я знаю прикладів, коли мама психотерапевт чи вчитель, з пед освітою, а дитина її некерована і безліч приводів в поліцію, або людина яка тричі розлучилась розповідає як треба підтримувати міцний шлюб)
Луноликая Вика• 07 октября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Я комментувала ваш пост не як психотерапевт, а як мама підлітка. Але ваш підхід безумовно мене зацікавив і як спеціаліста, коли ви перейшли на особистості.
У мене не було мети читати вам моралі, тому що це безнадійно. Хочете бити своїх дітей і для вас це норма, ну що ж...я вас в зворотньому не переконаю.
Мабуть вашим дітям є за що вас ненавидіти, якщо ви самі про це пишете. І звісно з ненавистю вони будуть з більшою повагою ставитись до інших, будуть більш керовані. Ага...
Секс-Бомба• 07 октября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Де ви вичитали що я б´ю своїх дітей🤦‍♀️ сподіваюсь ваші діти ростуть трішки розумніші чим ви.. на все добре)

Мафиозная• 07 октября 2024
Так, років до 12 старшої.
Потім переїхали в Європу і як бабка пошетпала - виявилося що всі проблеми можно вирішувати проговорюючи їх.
Луноликая Вика• 07 октября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
то про що ви зі мною сперечались?
залиште моїх дітей у спокої, краще більше думайте про своїх.
На все добре.
Секс-Бомба• 07 октября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
то про що ви зі мною сперечались?
На все добре.
Я залишу ваших в спокої після того я ви залишите моїх, і почнете займатися виключно своїми, і не роздавати ваші непотрібні поради наліво та направо
Істеріомама• 07 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
на меня? а на меня за что? я только делаю замечания, когда ребенок берет мои вещи и не ставит на место или когда в комнате не убирает.. не люблю засранцев.
Да, и на вас, за то, что позволяет отцу его бить. Вы для своего ребенка предатель
Істеріомама• 07 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
пока что все кричат только в мой адрес что я плохая мать, а я жду когда ребенок ему плюнет между глаз и в своем возрасте пошлет на три буквы...))) думаете я сумасшедшая, а по другому никак не справишься с некоторыми негодяями.)
То есть вы рассчитываете расправиться с негодяем поломав ребенку психику? А не пробовали разойтись с негодяем?
Істеріомама• 07 октября 2024
Ответ дляСекс-Бомба
в підлітковому віці що з ременем що без дитина буде ненавидіти батьків
З ременем її ненависть буде зашкалювали і буде агресивною, а звичайний підліток буде просто дратуватися
Істеріомама• 07 октября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Але то вже таке...
А можна почути вашу думку, як спеціаліста. Є донька 17 років, в 15 почався агресивний бут (алкоголь, тютюн, секс, тікання з дому). В дитинстві іноді піднімала на ню руку, коли вже не справлялася з власними емоціями і від безсилля. Ненавидить нас. Просила пробачення, казала, що люблю, останніх 2 роки намагаюсь виправити все (розумію що пізно, але), підтримую, намагаюся ставитися з розумінням, стараюсь уникати конфліктних ситуацій. Чи є шанс, що стосунки налагодяться і що вона нас пробачить?
Пес Патрон• 07 октября 2024
Ответ дляІстеріомама
Он свои связи подключает и тогда меня психически больной обзывают.
Істеріомама• 07 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
И? Почему вы не ращведетесь?
Луноликая Вика• 07 октября 2024
Ответ дляІстеріомама
будь-які стосунки можна покращити, але в цьому мають бути зацікавлені обидві сторони. І ніколи не пізно почати робити щось краще.
17 років - це ще також дуже буремний вік, є шанс що з вашою підтримкою і турботою, з часом стане легше) Якщо буде важко, то зверніться до психолога, тому що почуття провини - так собі порадник.
Істеріомама• 07 октября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Дякую. Вже бачу невеликі зміни на краще. Маю надію, що все ще зміниться. Почуття провини заставила себе позбутися і сконцентрувалася на тому, що відбувається зараз. Дякую вам