useruseruser• Изменено 07 октября 2024

Скажіть,будь-ласка,окрім дефіциту калорій чи є інші способи схуднення?

Наприклад,хто пробував інтервальне голодування,розкажіть,чи допомогло це вам?
anabelia• 07 октября 2024
Інтервальне голодування це теж про дефіцит. Ніхто не сказав, що можна їсти що хочеш і скільки хочеш. Бо навіть за годину можна зїсти добову норму

Нужнова• 07 октября 2024
так інтервальне голодування це і є зниження калорійності. За час вікна для прийому їжі за 6 годин ви просто не зїсте більше норми .
а взагалі да, єдиний метод це зниження калорійності і правильне харчування
i_sho• 07 октября 2024
Нікуди не дітись, дефіцит - це база, інтевали - це просто варіанти розподлу цього дефіциту.
Аnnеt• 07 октября 2024
липосакция, резекция желудка...
Наталія-Ната• 07 октября 2024
Да, тренироваться несколько часов)
Marmu• 07 октября 2024
кето та різні низьковуглеводні дієти. я от сиджу по медичним показанням, уже схудла більше, ніж хотіла
автор useruseruser • 07 октября 2024
Ответ дляMarmu
Я десь чула,що захоплюватися такими дієтами не можна ні в якому разі,інакше може бути хана ниркам

автор useruseruser • 07 октября 2024
Ответ дляНужнова
Не получається знизити калорійність,вроді і знизила,і весь час голодна,але як виявляється,це зовсім не дефіцит((((