Пез Году Неделя• 07 октября 2024
В противовес тем кто не хочет детей, говорят про стакан воды
То есть, выходит по сути , они рожают детей для собственной выгоды?
Я инженер, меряю от 1• 07 октября 2024
Ага) отак в магазин дитячий заходиш, на сезон купуєш одяг і розумієш: «так ось ти яка, вииигода».
Кумедний ґудзик• 07 октября 2024
Люди все всегда делают для собственной выгоды, просто она разная у всех.
Вангую - сейчас святые женщины затрут все лица.
Брюлик в стразах• 07 октября 2024
может вырасти такое что потом раз в год тебе позвонит спросит как дела и забудет опять на год. Дети все разные, и не все зависит от воспитания. Выгода может и быть в виде пмощи а может и наоборот быть, ребенок может быть инвалид, особенный и т.п.
Тундиринда• 07 октября 2024
Діти вигідно? Не смішіть. )) За ці гроші, що вкладаються в дітей протягом 18-20 років, можна кілька квартир собі прикупити та потім жити без проблем.
Діти - це точно не про фінансову вигоду. Це про бажання людей втілити себе в комусь, віддаючи просто так і фінанси, і час, і нерви, і здоров´я.
Панна Кота• 07 октября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
а потом продаешь бомбезное в идеале
Панна Кота• 07 октября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
дети - это лотерея
Брюлик в стразах• 07 октября 2024
Ответ дляПанна Кота
дети - это лотерея
та отож. знаю несколько мам кому не повезло и у них дети инвалиды, с аутизмом. Это теперь до конца жизни их тянуть, и еще всю свою жизнь понимать что после твоей смерти твои дети никому не нужны
Байрактара• 07 октября 2024
Я думаю, это утрируют, так как по сути все умирают в одиночестве. Мне кажется, эт больше о том, что если есть дети, повезёт и они будут тебя любить, то ты никогда не будешь один. Даже если будете жить далеко, то ты всегда знаешь, что есть люди в этом мире, которым можно в любое время позвонить и они поговорят с тобой, поддержат. В общем, конечно, это максимально поверхностное описание, но думаю вы поняли, о чем я. Я тоже без детей, может детные понятнее напишут. И, надеюсь, без агрессии)))
Крим мій• 07 октября 2024
Зараз нема ніякої гарантії, що дитина буде поруч і буде допомагати.
Моя донька мріє виїхати з країни. Якщо вона буде жити закордоном яким чином вона мені подасть стакан води? Може зможе фінансово допомагати, а може і не зможе, ніхто не знає як життя складеться.
Чтооооооооооо?• 07 октября 2024
Ну мені тут писали колись, що оскільки в нас солідарна пенсійна система, то чужі діти працюватимуть мені на пенсію, а це несправедливо. Уточнила, як тоді бути з тими дітьми, яких зараз усіма силами батьки намагаються відправити на навчання і потім влаштувати життя за кордоном, адже вони так само не платитимуть податків на утримання українських пенсіонерів, але це в нас не засуджується, навпаки. Відповіді не отримала.
Тундиринда• 07 октября 2024
Ответ дляБайрактара
Як мама дорослої дочки і одночасно дочка своєї мами, можу сказати, що діти не повинні бути способом закрити питання своєї самотності.
Моя мама постійно розказує, що у неї нікого, крім мене з сестрою, немає, і постійно лізе в наші життя. Через це у мене постійне бажання віддалитися, я навіть живу за 600 км в результаті.
А моя дочка має своє власне життя, в яке я не лізу, не намагаюся за допомогою дочки закрити свої проблеми, - але мені на душі тепло, що вона просто є у мене. І ми спілкуємося в рази краще та ближче, ніж я зі своєю мамою, і за потреби ми завжди підтримаємо та допоможемо одна одній. Просто є взаємна повага до особистого життя, тому й спілкування не з примусу, а за бажанням.
Куплю орехи• 07 октября 2024
Так, автор, щось у цьому є
Знаю жінок, які народжували для того щоб не працювати, для того щоб утримати чоловіка
Свідок Перемоги• 07 октября 2024
Я не вижу ничего особенного и страшного в женщинах, которые не хотят детей.
Я уважаю их выбор.
Лично меня все это: женщина создала для продолжения рода и создания уюта и т.д. бесят и от этого тошнит.
В современном мире женщины на одном уровне с мужчинами обеспечивают свои семьи,только многие мужики плюхаютсся на диван со словами ’ я устал, я работал’..Женщине такая роскошь не дана.
Рожать/не рожать- только выбор женщины.
Я уважаю их выбор.
Рожать/не рожать- только выбор женщины.
Кусман Сиру• 07 октября 2024
Ответ дляТундиринда
Якщо відмовить здоров´я в глибокій старості - лежатимете неходяча або ще й з маразмом, то скільки б квартир не було, ви просто не зможете ними заправляти.
Тундиринда• 07 октября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Якщо будуть гроші - то всі ці проблеми легко вирішуються.
А діти далеко не завжди захочуть доглядати своїх неходячих батьків з маразмом. Як вище влучно написали - це лотерея.
Та й мотивація ’народжувати дітей, щоб вони потім мене лежачу доглядали’ - так собі мотивація.
Дітей треба народжувати для них, а не для себе. Щоб вони жили, щоб у них було щасливе життя, а не щоб потім припахати їх для обслуговування себе.
культУра• 07 октября 2024
Вообще не выгодно иметь детей) у меня на одну идет тыщ 30 в месяц, гораздо выгоднее было б откладывать на старость
Кусман Сиру• 07 октября 2024
Ответ дляКрим мій
-фінансово, найме для вас доглядальницю і буде це контролювати, оплачувати
- забере вас стару до себе і догодує
В любому випадку, будучи адекватною благополучною людиною, не залишить же вона вас стару неходячу абсолютно самою? Добре якщо до останніх днів ходиш, живеш, знаходишся при розумі, всі на це надіятися, але ж не у всіх так
- забере вас стару до себе і догодує
Инста_Богиня• 07 октября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Но не факт, что наличие детей решит эту проблему. У меня у самой 1 ребенок, 2й еа подходе. Мужговорит, что дети - это вклад в будущую старость. Я говорю ему успакойся, и не ожидай ничего. Дети - это просто продолжение тебя
Галя-краля• 07 октября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Правильно вы ему говорите
Инста_Богиня• 07 октября 2024
Ответ дляГаля-краля
Правильно вы ему говорите
Ну он себе мультиков накрутил. Вырастем, выучим. Они нас потом кормить будут, а мы старотью наслаждаться 😂. Ага. Ну если помогать смогут и будут - это не плохо, но вот прям сесть на шею. А им тогда, когда жить для себя. А молюсь, чтоб они на моей шее не чидели потом. Уже хорошо. В жизни всякое бывает. И правильное воспитание, хорошая семья не спасет. Как говорится, в семье не без урода. И никто от этого не застрахован. Сколько таких, что уже еле ноги волочут и кормят своих деток лбов, которым даже далеко за 40. Я лично одну такую знаю.
А у нас макарошки• 07 октября 2024
Этой фразой в отношении детей обычно грешат нарциссы и психопаты
Кусман Сиру• 07 октября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Я не знаю, ви зараз про якихось психопатів і неблагополучних говорите чи як? Яка людина в здоровому глузді, не наркоман/алкаш якийсь, не в глибокому конфлікті з батьками, якій допустим подзвонять сусіди скажуть ’мати злягла, зламала шийку бедра чи ще там щось’ і вони де б не були, просто скажуть, ну ок, хай сама там якось дзвонить домовляється викручується, і далі продовжать жити як жили? Ну як мінімум приїдуть або віддалено організують догляд щоб ви банально не померли повільною голодною смертю лежачи сама у себе в хаті. Ви думаєте, у 80-90 років вас мозок працюватиме так же як і зараз, щоб організувати самій для себе догляд?
Галя-краля• 07 октября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Я тоже разное видела, но самое главное это научить ребенка быть самостоятельным, если еще и деньги научите зарабатывать то вам респект и уважуха😍
Тундиринда• 07 октября 2024
Ответ дляКусман Сиру
У дітей елементарно може не бути грошей на це все. У них може бути купа власних проблем, тож перевішувати на них ще й відповідальність за власне життя - це якраз безвідповідально.
котопёс• 07 октября 2024
Ответ дляТундиринда
зачем вас втеливать в кем-то? вы что энштейн? почему размножится стараются все кто ни попадя, ваш генофонд имеет 0 ценности
Инста_Богиня• 07 октября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ну, конечно нет. Но кто вам даст гарантии, что ваша золотая бубочка, отличник и мамина радость как раз не вырастет этим психопатом и наркоманом. Только не говорите мне о воспитании. У моей бабушки 9 детей, всех вочпитывали одинаково. Одни чхать на нее хотели, другие заботились. И когда она была лежачая, те кто плевал на нее, не сильно то и парились о ней. А она такая была, детей своих очень любила и заботилась. Всех! Одинаково!