Белая котичка• 07 октября 2024
Чек ап аналізи- скільки разів в рік ви здаєте аналізи і узд
Ходите до гінеколога
Файна дівка• 07 октября 2024
До гінеколога раз/двічі на рік. На прийомі роблять узд, беруть аналізи. Так само узд грудей. Якщо щось турбує, то йду відразу.
Зрадорозганячка• 07 октября 2024
Я часто, 2-3 раза в год, особенно, когда начали давать направления в НЗСУ 😁
Белая котичка
• 07 октября 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Де ви берете це направлення
Кубик Рубика• 07 октября 2024
ЗАК і гормони ЩЗ раз в рік. УЗД ЩЗ раз в пів року, у мене спадковість погана і є вузли. УЗД молочних залоз раз в 3 місяці і ще мамографію раз в рік чи в півтора, як лікар каже, маю вогнищевий аденоз. Гінеколог на онкоогляд ходжу раз в рік. Інше все по потребі, коли заболить чи турбувати починає.
Зрадорозганячка• 07 октября 2024
Ответ дляБелая котичка
Де ви берете це направлення
У семейного врача