Гуляю босоніж• 07 октября 2024

Чи може вагітність самовільно перерватися?

5 днів затримки, на тесті 2 смужки, внизу живота з однієї сторони іноді ріжучий біль і давить спину в попереку, іноді дуже. Молочні залози періодично то збільшуються то повертаються до початкового стану як до вагітності. Тиждень тому іноді була нудота, зараз немає. Півроку тому була анембріонія (5-6 тижнів). Це можуть бути повторні симптоми анембріонії? До лікаря запис з понеділка. Говорять, бувають такі симптоми при імплантації плідного яйця.
Зоркая Зорро• 07 октября 2024
тест хчг
Ламборджини• 07 октября 2024
До лікаря! Без його огляду, аналізів або УЗД вам нічого не підкажуть...Да і це не жарти
Сладкий лимончик• 07 октября 2024
Звісно може, може плід завмерти
Маргарита и Мастер• 07 октября 2024
До лікаря вам треба. Ріжучі болі можуть бути симптомом позаматкової, наприклад.
автор Гуляю босоніж • 07 октября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
ерозія шийки може якось впливати на це? бо вона є, але попереднього разу лікарка говорила, що ерозія зараз не є діагнозом і ніяк не впливає
Маргарита и Мастер• 07 октября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ні, не може впливати. Слухайте лікаря
Нічна ненажера• 07 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Звісно може, може плід завмерти
5 днів затримки, який плід?? Хоч трохи анатомію вивчайте.
Кондуктор троллейбуса• 07 октября 2024
може бути все що завгодно
Усатая полосатая• 07 октября 2024
До 12 тижнів це, нажаль, дуже вірогідно. Як спосіб захисту, якщо з плодом щось пішло не так.

Зі свого досвіду на перших тижнях мене ковбасило саме з грудьми. Боліло, дискомфорт в все інше. Нудота також не показник, вона може бути хвилями.

Але ріжучий біль це не дуже гарно. Я би сходила на узд щоб виключити позаматкову, якшо ви цього не зробили ще.
автор Гуляю босоніж • 07 октября 2024
Ответ дляУсатая полосатая

такий біль не постійного характеру, а періодично, раз або 2 в день може бути, та все ж піду на УЗД
Усатая полосатая• 07 октября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Все одно, що не постійний. Різкий біль це привід зробити терміново узд.
Усатая полосатая• 07 октября 2024
В будь-якому разі бажаю Вам, щоб все склалося якнайкраще!
автор Гуляю босоніж • 07 октября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
дякую)
Сарафанное радио• 07 октября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Что вы хотите увидеть там на 5й день задержки?
Сдайте ХГЧ, будет более информативно.
Молода і нерозважлива• 07 октября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Це може просто бути кишківник.
Стебель березы• 07 октября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Сдайте ХГЧ, будет более информативно.
5й день задержки - это может быть уже 2-3 недели беременности, и очень даже можно там увидеть всё
Усатая полосатая• 07 октября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Це може просто бути кишківник.
Може. І дай Боже, щоб так і було. А може бути і не кишківник. Перестрахуватися і не нервувати це завжди краще, ніж пропустити позаматкову і отримати крововилив або нервувати тиждень до прийому у лікаря.
ДелиВерка• 07 октября 2024
конечно может само прерваться, просто многие не дожидаются этого момента, а идут на аборты - у меня вот как раз недавно так и случилось, само, на сроке акушерских 7 недель (эмбриональный 4 недели), тоже анэмбриония (это не значит что эмбриона совсем не было, это значит он замер на таком маленьком сроке. что его даже по узи не увидели)
3-5 часов сильных спазмов, вышло яйцо плодное с тканями, а дальше просто как месячные. Через недельку контроль и узи и на это все надеюсь.
автор Гуляю босоніж • 07 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
мені теж довелось робити медикаментозний аборт, тоді плідне яйце вже почало деформуватись, вирішили не ризикувати і все прибрати
Не зацілована• 07 октября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ні.
І якщо це ектопія - то вона і справді ніякого впливу не має
Неначасі• 07 октября 2024
Ответ дляДелиВерка
у мене двічи були викидні. один анембріонія( вийшло якось зразу великий ’шматок’. а другий раз -я два дні ’викидала’ щось незрозуміле із себе( не хочу знову таке переживати(
автор Гуляю босоніж • 07 октября 2024
Ответ дляНеначасі
Які у Вас зміни в організмі були, що передували цьому?
Неначасі• 07 октября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
коли не було ембріону в один день перестали боліти груди. я ще проходила десь 3 тижні і почався викидень. другий раз-теж перестали боліти груди , я була сонна дуже-а це зникла сонливіть і в один день у мене різко піднялась температура, 38. десь через півгодини вона впала до нормальної. від цього моменту я проходила 6 днів і почався викидень(