и довольная,тварь.Целюлитка из Донецкой обл,2001года рождения торчит в столице,снимает видосики и врагу, и в соцсети.’куда ж вы бежите,щири украинцы,хорошо вас русские еб..т.Раділа вибухам у Києві та порівнювала містян зі щурами: що відомо про любительку ’руского міра’ (фото, відео) ’видео Цаплиенко Прихильницею росії та путіна виявилась 22-річна уродженка Донеччини Аліна Волошина, яка останнім часом мешкала у Києві.У Києві 7 жовтня просто під час російської атаки на столицю стався неприємний інцидент.
Молода жінка раділа вибухам, насміхалася з містян, які бігли до укриття. Жінка опублікувала відео, на якому каже, що ’росіяни ї*ашать українців’ і ’от, дивіться, як пацюки побігли’.Київська поліція під час моніторингу соцмереж виявила провокативний відеозапис,на якому жінка зверхньо висловлювалася щодо киян, які прямували до укриття під час сигналу ’Повітряна тривога’ та вихваляла російського агресора.Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ встановили особу зловмисниці та оперативно затримали її в одному з закладів харчування поблизу залізничного вокзалу.Волошина зняла низку відео, на яких демонструє своє обожнювання на адресу агресорки росії. Вона підтримує так звані ’ДНР’ та ’ЛНР’, а також захоплюється терористами з ПВК ’Вагнер’.
Зокрема, на одному з роликів жінка наклала на своє обличчя віртуальну маску з мапами окупованих територій Донеччини та Луганщини в кольорах російського прапора. Для аудіосупроводу любителька ’руского міра’ обрала пісню, в якій, зокрема, містяться такі слова: ’Для меня Россия – мама, папа – яркий триколор. Те, кто валят за границу – это родины позор’.В полиции кобыла очень напугана
Шматочок хмарки• 07 октября 2024
Не понимаю что такие чмошницы в Украине делают. Валила б в свою сросию, но сидит же здесь и вякает. Помню ещё какая-то была, что с оккупации умотала в более безопасный город и вякала, что ждёт срашку.
Nil admirari• 07 октября 2024
На відео, враховуючи її манеру говорити, ця жінка схожа на людину не дуже психічно здорову.
Я дивлячись це відео, розумію ту велику прірву що розрослася, в 2014 такі були дітьми там.
Вона пише ( як то її ак), що вона типу з ’ Днр’.
Це покоління дітей вкрадено рашистами , це діти, яких загубила Україна
що посіяла рашка. Те транслюють.
Яке коріння взішло. Те створіння -це продукт раши.
Мало того, теж заколосилося тут, читаючи деякі коменти бачу такий же продукт.
Такі, трохи загальні думки.
що посіяла рашка. Те транслюють.
Такі, трохи загальні думки.
Ответ дляNil admirari
Так еще бы. Ни один психически здоровый человек не будет выкладывать такие видосы в сеть, проживая при этом в Украине ,даже, если они поддерживают агрессора
Nil admirari• 07 октября 2024
Ответ дляdream7
Если больная, значит в дурку на лет 10 закрыть. А то такая может и машины поджигать и ракеты наводить.
У меня сложилось впечатление, что у нее развитие ребенка. Это мое личное восприятие. Как будто ей не 23, а намного меньше.
Color never seen before• 07 октября 2024
Ответ дляЕлена1265
Молодая совсем и оттого дурная.
Ирина-bbd0• 07 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
що посіяла рашка. Те транслюють.
Такі, трохи загальні думки.
що посіяла рашка. Те транслюють.
Такі, трохи загальні думки.
В открытую они просто стесняются еще тут писать подобную херь
В старых темах 2014 года крымнашистки и ордложки жгли тут
Правда в основном под анонимами
Аноним Первый• 07 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
що посіяла рашка. Те транслюють.
Такі, трохи загальні думки.
що посіяла рашка. Те транслюють.
Такі, трохи загальні думки.
Це справжні манкурти, їх не реально вернути до тями і цивілізованого життя.
Ответ дляVIKYSIA
Почему эта матрёшка в Украине?
Нафиг её отправить в оркостан
Зачем? Она ж имеет украинский паспорт так что дадут штраф или посадят. Закон про оправдание российской агрессии вроде в силе