anutaw• 07 октября 2024

Сепарша в Киеве обзывает крысами киевлян, бегущих в укрытие

и довольная,тварь.Целюлитка из Донецкой обл,2001года рождения торчит в столице,снимает видосики и врагу, и в соцсети.’куда ж вы бежите,щири украинцы,хорошо вас русские еб..т.Раділа вибухам у Києві та порівнювала містян зі щурами: що відомо про любительку ’руского міра’ (фото, відео)https://tsn.ua/exclusive/radila-vibuham-u-kiyevi-t... ’видео Цаплиенко Прихильницею росії та путіна виявилась 22-річна уродженка Донеччини Аліна Волошина, яка останнім часом мешкала у Києві.У Києві 7 жовтня просто під час російської атаки на столицю стався неприємний інцидент.

Молода жінка раділа вибухам, насміхалася з містян, які бігли до укриття. Жінка опублікувала відео, на якому каже, що ’росіяни ї*ашать українців’ і ’от, дивіться, як пацюки побігли’.Київська поліція під час моніторингу соцмереж виявила провокативний відеозапис,на якому жінка зверхньо висловлювалася щодо киян, які прямували до укриття під час сигналу ’Повітряна тривога’ та вихваляла російського агресора.Поліцейські спільно зі співробітниками СБУ встановили особу зловмисниці та оперативно затримали її в одному з закладів харчування поблизу залізничного вокзалу.Волошина зняла низку відео, на яких демонструє своє обожнювання на адресу агресорки росії. Вона підтримує так звані ’ДНР’ та ’ЛНР’, а також захоплюється терористами з ПВК ’Вагнер’.

Зокрема, на одному з роликів жінка наклала на своє обличчя віртуальну маску з мапами окупованих територій Донеччини та Луганщини в кольорах російського прапора. Для аудіосупроводу любителька ’руского міра’ обрала пісню, в якій, зокрема, містяться такі слова: ’Для меня Россия – мама, папа – яркий триколор. Те, кто валят за границу – это родины позор’.В полиции кобыла очень напугана
автор anutaw • 07 октября 2024
Скоро и тут СБУ прикроет лавочку для сепарш с матрьошками.Что они делать будут?

Шматочок хмарки• 07 октября 2024
Не понимаю что такие чмошницы в Украине делают. Валила б в свою сросию, но сидит же здесь и вякает. Помню ещё какая-то была, что с оккупации умотала в более безопасный город и вякала, что ждёт срашку.
Ольга_1301• 07 октября 2024
Цікаво чи дійсно накажуть/посадять/штраф чи лише полякають.
Nil admirari• 07 октября 2024
На відео, враховуючи її манеру говорити, ця жінка схожа на людину не дуже психічно здорову.
marata• 07 октября 2024
Ответ дляNil admirari
Там і тікток відповідний. Хвора рашистська с…ка
LudaSHS• 07 октября 2024
Я дивлячись це відео, розумію ту велику прірву що розрослася, в 2014 такі були дітьми там.
Вона пише ( як то її ак), що вона типу з ’ Днр’.

Це покоління дітей вкрадено рашистами , це діти, яких загубила Україна
що посіяла рашка. Те транслюють.
Яке коріння взішло. Те створіння -це продукт раши.
Мало того, теж заколосилося тут, читаючи деякі коменти бачу такий же продукт.
Такі, трохи загальні думки.
LudaSHS• 07 октября 2024
Ответ дляОльга_1301
Не має законодавчого врегулювання, правового механізму. Якщо в соц мережах нічого не найдуть.

Елена1265• 07 октября 2024
Ответ дляNil admirari
Так еще бы. Ни один психически здоровый человек не будет выкладывать такие видосы в сеть, проживая при этом в Украине ,даже, если они поддерживают агрессора
dream7• 07 октября 2024
Ответ дляNil admirari
Если больная, значит в дурку на лет 10 закрыть. А то такая может и машины поджигать и ракеты наводить.
LudaSHS• 07 октября 2024
Ответ дляNil admirari
Так
Може і таке бути
У Туки в дописах знайшли її 2 ака інста, 2 ака фб
Але ж такі, психічні чи ні, можуть шкоди наробити. Воно промите упоротостью
автор anutaw • 07 октября 2024
Ее сейчас проверяют,какие еще видео она отсылала сепарам.Такая тварь может и гранату спрятать где дети.И что угодно сделать.
автор anutaw • 07 октября 2024
Ответ дляdream7
Яд подкинуть в кафешках,да что угодно
Nil admirari• 07 октября 2024
Ответ дляdream7
У меня сложилось впечатление, что у нее развитие ребенка. Это мое личное восприятие. Как будто ей не 23, а намного меньше.
автор anutaw • 07 октября 2024
Может ,типа блогером заделалась.Сама страшная ,жирная,пацаны не ведутся,а тут хоть так внимание,може кто то клюнет.Если не хуже вещи творила,а сколько их таких бродит?
автор anutaw • 07 октября 2024
Я бы проверяла всех через детектор лжи.Не в обиду адекватным
автор anutaw • 07 октября 2024
Я НЕ ХОЧУ что такое чучело было рядом с моими детьми.Со мной.Я прекрасно помню 2014.
автор anutaw • 07 октября 2024
потому что опять начнется...
Color never seen before• 07 октября 2024
Ответ дляЕлена1265
Молодая совсем и оттого дурная.
автор anutaw • 07 октября 2024
ню ню молодая

Shoosha• 07 октября 2024
Из соседней темы эту бабу притащила
Ирина-bbd0• 07 октября 2024
Ответ дляLudaSHS

що посіяла рашка. Те транслюють.
Такі, трохи загальні думки.
В открытую они просто стесняются еще тут писать подобную херь
В старых темах 2014 года крымнашистки и ордложки жгли тут
Правда в основном под анонимами
автор anutaw • 07 октября 2024
Ответ дляShoosha
Из соседней темы эту бабу притащила
Вычислят вас с подружкам по айпи на раз два.И может повезет,если вы не в стране,блоком отделаетесь
Shoosha• 07 октября 2024
Ответ дляanutaw
Удалено администрацией...
Slava2002• 07 октября 2024
Ця дівчина судячи з всього не один такий пост виклала. Але чомусь саме сьогодні всі ТГ як під копірку розігнали це мережею. І доблесна поліція героїчно затримує в Пузатій хаті, по гарячих слідах. Вам нічого дивним не здається?
Shoosha• 07 октября 2024
Ответ дляSlava2002
Удалено администрацией...
Аноним Первый• 07 октября 2024
Ответ дляLudaSHS

що посіяла рашка. Те транслюють.
Такі, трохи загальні думки.
Це справжні манкурти, їх не реально вернути до тями і цивілізованого життя.
VIKYSIA• 07 октября 2024
Почему эта матрёшка в Украине?
Нафиг её отправить в оркостан
Ответ дляVIKYSIA
Почему эта матрёшка в Украине?
Нафиг её отправить в оркостан
Зачем? Она ж имеет украинский паспорт так что дадут штраф или посадят. Закон про оправдание российской агрессии вроде в силе
HelloKitty18• 07 октября 2024
Депортувати і на росію , там їй будуть раді.
VIKYSIA• 07 октября 2024
Ответ дляColor never seen before
Нафиг её отсюда