Чижик Пижик• 07 октября 2024
Где вы находите работу с оф оформлением?
Работа в разных отраслях и всегда не официально за исключением одного раза. Было всего 3 места работы. Сейчас снова в поиске работы и некоторые HR удивлённо реагируют на вопрос об оф. оформлении.
Результат:
вже голосів:
34 (70.83%)
Работаю официально
8 (16.67%)
На себя
4 (8.33%)
Результат
2 (4.17%)
Неофициально
Чижик Пижик
• 07 октября 2024
Ответ дляdulenok
Официально не проблема, проблема в размере ЗП
Если настаивать на оф формлении,то с зарплаты вычтут ещё 18% налога + военный сбор?
Можу брикнути• 07 октября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Ха, беріть вище. Близько 50% разом всі податки вийдуть, точно вже й не знаю зараз, постійно щось новеньке додають.
Тарабарщина• 07 октября 2024
Досить поширене явище це офіційне оформлення на мінімальну, а залишок зп в конверті.
Чижик Пижик
• 07 октября 2024
Ответ длявре_Динка
буде здебільшого мінімалка +решта в конверті
С минималки же тоже вычтут налоги просто меньше
Чижик Пижик
• 07 октября 2024
Ответ длявре_Динка
як правило ті 19.5% компенсуються
у мене не компенсувалися лише в місці де була повністю біла зп
але і компанія була там так собі
Меня один раз компания ФОП взяла официально,но при этом зп вся была в конверте
Крапипопка• 07 октября 2024
Ответ дляМожу брикнути
45 з новим військовим збором. З зарплати працівника - 23 % (18 пдфо і 5 військовий збір). 22% єсв - платить роботодавець
Добрая свекровь• 07 октября 2024
Якщо працюю найманим працівником, тільки офіційно, податки, проблема власника бізнесу. Бізнес, що не здатний платити податки не має існувати.
В курсі діла• 07 октября 2024
На держпідприємства ,в іноземних компаніях,в компаніях з іноземними інвестиціями і подібних-все офіційно.
Неофіційно,це шаражкіни контори,де покидьки знущаються з людей,і багатіють тим часом.На несплачених податках,пенсійних і т.ін.
В курсі діла• 07 октября 2024
Ответ дляДобрая свекровь
100%
І його з часом не буде.
Завжди з рушником• 07 октября 2024
А я наоборот думаю, где люди находят неофициальную работу? Мне всегда только официальное оформление предлагают.
Крапипопка• 07 октября 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Так в тому й справа, що здатні. Але не хотять
Крапипопка• 07 октября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Підтримую. Працювала в такій більше 10 років тому, власник компанії - самодур, звільняв людей один днем, не виплативши неофіційну частину зарплатні, махінації з операціями компанії, звіти з мінімальним прибутком в податкову... Пропрацювала я там 7 місяців і після того - тільки офіційне працевлаштування з усією білою зарплатнею.
Добрая свекровь• 07 октября 2024
Ответ дляКрапипопка
Не хотять, нехай закривають лавку, податки, не є проблемою працівників, якщо я сама їх плачу, диктую правила, оформила ФОП, надаю послугу за фіксованим тарифом, це зовсім інша форма відносин.