Вкуси мене• 07 октября 2024
Робота онлайн
З лютого місяця працюю вдома онлайн.
Поплила в боки. Джьопа затікає від сидячої роботи.
Роблю перериви - качаю преса 3 штуки, присідаю, на турніку вишу.
Все одно не допомагає - коли бігала в офіс регулярно 5 днів на тиждень - була стрункіша.
Чому фізичні вправи не допомагають???
Мольфарочка• 07 октября 2024
Потому, что тратите меньше, чем едите. Уменьшайте порции или добавляйте физ.упражнений.
KROX@• 07 октября 2024
Ви тепер до холодильника бігаєте, певно. Просто встановити трекер калорій і здивуватися.
Вкуси мене
• 07 октября 2024
Ответ дляДрібка щастя
С начала войны на удаленке. Тоже самое
виходить, що таки треба добавити оті міфічні 10 000 кроків?
БеллаДонна• 07 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
Просто меньше жрать
Вкуси мене
• 07 октября 2024
Ответ дляKROX@
їм стільки, скільки і завжди.
Прибрала печиво, перейшла на чорний хліб і цукор в каву/чай не кладу.
Раніше на роботі їла все - печиво, тортіки, шмортіки, чай/каву з цукром і була МЛЯТЬ стрункіша
Дрібка щастя• 07 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
Да, хоть по беговой дорожке. А я хожу так много только в путешествиях и это бывает раз в 2-3 месяца. Иногда хожу в зал, но этого мало
Вкуси мене
• 07 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Прогулюйте обідню перерву)
оце проблемка.
Лінь вдягатись. Сиджу працюю в піжамі і з немитою башкою
KROX@• 07 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
їм стільки, скільки і завжди.
А ви як знаєте, що як і завжди? Ви міряли? Чи вам здається? Боки від профіциту калорій. Ви або не випрацьовуєте свою активність, або стали більше їсти або хворієте.
Вкуси мене
• 07 октября 2024
Ответ дляKROX@
не міряла.
По раціону і по порціям сужу
KROX@• 07 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
не міряла.
По раціону і по порціям сужу
Тому я вам реально раджу поміряти. Просто для себе в якості експерименту.
Вкуси мене
• 07 октября 2024
Ответ дляKROX@
окай
дожену і ощасливлю• 07 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
оце проблемка.
У вас нема режиму, розслабились, розпливлись) і вільний доступ до холодильника)
Куда ж без меня• 07 октября 2024
Важлива побутова активність протягом дня, а не три присідання) то теж добре) але тепер ви всеодно набагато менше рухаєтесь
Вкуси мене
• 07 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
ну ще не розпливлась.
60 кг при рості 160.
Але скоро мені грозить і розпливтись.
Я ще рік тому була 56 кг
60 кг при рості 160.
Але скоро мені грозить і розпливтись.
Я ще рік тому була 56 кг
Вкуси мене
• 07 октября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
згодна.
Мені дивно те, що ота робота, яку я мала до лютого, теж була сидяча.
Секретик тільки в тому, що до офіса і назад, і іноді в магазин бігала?
Куда ж без меня• 07 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
згодна.
Так) виявляється це гарне кардіо, яке спалювало калорії)
дожену і ощасливлю• 07 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
ну ще не розпливлась.
60 кг при рості 160.
Але скоро мені грозить і розпливтись.
Я ще рік тому була 56 кг
60 кг при рості 160.
Але скоро мені грозить і розпливтись.
Я ще рік тому була 56 кг
Заведіть собі якийсь ритуал вуличний. Перед роботою пробіжка чи прогулянка з песиком, кавою. Вечірня прогулянка
Вкуси мене
• 07 октября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
окай
Пффф 100%• 07 октября 2024
Ответ дляВкуси мене
А чого вони міфічні?За 10 000 кроків десь калорій 300-350 спалюється
А ще якісь вправи пів годинки поробите, от вже й відпрацювали десерт до кави, наприклад)
Ацетилсалициловая кислота• 07 октября 2024
Ответ дляПффф 100%
Також згодна. Прошлим літом проходила щодня 5-8-10 км.
трохи зменшила порції. похуділа на 3-4 кг
мені 46