ОливьЕЖечка• 07 октября 2024
Мой нищебродский ужин.
Нужно продержаться ещё 3 дня. Потом будут бабки 🤑
А что у вас сегодня?
Зубачистка• 07 октября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Люди, коли ви все це готуєте…)?
А шо у вас со временем ?
Зубачистка• 07 октября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Хлеб 25 грн буханка 500 гр, картошка 25 грн кг. Не лучше купить на эти деньги гречки кг и например капусту (салат или засолить)
Может там картошка с огорода
Карапулька• 07 октября 2024
Ответ дляВідірву та викину
Килька,,12 грн 100 грамм
Вчера, сегодня
Купила 300,и на завтра осталось
Вчера, сегодня
Купила 300,и на завтра осталось
Килька пряного посола?
Лінива, не каюсь• 07 октября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Так не похудеете, порцию на две!
так там столовая лржка, вы чего
Лінива, не каюсь• 07 октября 2024
я такого не понимаю
если деньги будут через пару дней то почему вы не можете одолжить или с кредитки потратить 200 грн?
Зубачистка• 07 октября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
я такого не понимаю
Потому что по средствам надо жить, а то потом на кредитку придётся работать
JannyMoney• 07 октября 2024
та вообще шикарно. Мой обед был консервированный тунец и кабачковая икра.
Лінива, не каюсь• 07 октября 2024
Ответ дляЗубачистка
200 гривен разорят?
Сокодавка ще та• 07 октября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
200 гривен разорят?
Хай би й 1 грн. Має значення не сума, а принцип мислення.
Семенівни сусідка• 07 октября 2024
Ответ дляВічний двигун
Що це за субстанції?
субстанція номер 1 - гарбуз, субстанція номер 2 - білі гриби.
Семенівни сусідка• 07 октября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Виглядає круто)
головне, приготувати з любов´ю
100%• 07 октября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
200 гривен разорят?
Це називається виховання самого себе щоб жити на свої гроші. Кредити розхододжують.
Я сама так робила. Зробила велий закуп на сім´ю з іноземних сайтів, гроші вигребла все під нуль, а все чому, ому що захотіли піцци після кіно, пішли і кредиткою розрахувалась, косметику уходову обновила, бо закінчувалась, хоча можна було ще місяць точно не купляти, та ще й пару лишніх продуктів взяла на тестування. І так мені ото все надоїло, що я хаотично роблю покупки і витрачаю гроші, що коли дійсно були гарні скидки, я то скупилась, але зарплата вся пішла в нуль.
І тоді в мене таке зло взяло, що я наче розумна людина, але захотіли щось смачненьке не дешеве, наприклад в п´ятницю креветки і пиво, то купую як раніше, кредиткою розрахувалась.
І я почала старатися жити на свої кошти. Пів місяця звісно напряг був, всі залежі в морозилці вигребла, купувала по мінімуму з кредитки. Через пів місяця аванс, частину грошей на кредитку частину на сім´ю. І так потихеньку вигребла, стала не 5 кремів купувати, а 2 і можливо 1 на пробу якщо хочу щось змінити. Якщо є гроші на карті, йдемо в кафе, немає, не біла, дома щось смачне зготуємо. І так місяці 3-4 виправила стан, через більше півроку вже була сума на закази. Звісно, якщо бачила ну дуже вигідні позиції деребанила кредитку, але вона стала для мене не поточна, а на дуже вигідні позиції.
Так що іноді потрібно собе тримати в тонусі, щоб було розуміння реальної кількості грошей.
Большой секретик• 07 октября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Посматриваю уже сюда
Доречі, ваш котик їсть, якщо хоч трохи видно дно миски? Я ось думала, шо воно моє носом крутить, хоче , щоб миску встряхнула? А потім прочитала, що коти не поважають таке, особливо, якщо пустота по центру. Стала досипати - і величність стала їсти охоче.
Стрекозей• 07 октября 2024
два дня не ем, только сухарик и воду, и энеросгель... поэтому кто ужинает - приятного аппетита и покушайте за голодающую Лену...
Відірву та викину• 07 октября 2024
Ответ дляКарапулька
Килька пряного посола?
Да,в местном магазине,на развес с ведерка
Киев,мож где то и дешевше на рынках
Большой секретик• 07 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
это точно килька?
Скоже,так. Балтійська пряного посолу.
Бо хамса тоньша і в неї нижня щелепа коротша верхньої, наче не змикаються( рот вікритий). Чорноморської сухого посолу, мабуть, і нема вже зараз через війну? 😔
ПультОт_БМВ• 07 октября 2024
Я здивована відсутністю злорадних коментарів. Мегери ще не попросинались, чи навпаки, уже сплять?)
ТебеОноНадось• 07 октября 2024
єдине питання- де *кірпічик* взяли? аж дитинством запахло
саме такі обід-вечеря в мене були в 90ті)) на початку зими ще огірочок- помідорчик консервований
Сердючка• 07 октября 2024
У меня ремонт на кухне, нет ничего кроме плиты и стола, стульев. Готовлю мало, весь день рабочие её занимают и соседние комнаты ( там тоже ремонт).
Сегодня успела котлет пожарить, сварила буряк на салат, морковку корейскую сделала, нажарила блинчики и бендерыки из Гали.
Как же я жду чтоб скорее ремонт дошел хоть до отделочных работ, в гараже стоит техника пылится. Чувствую по окончанию ремонта буду кулинарии нон стоп первое время.
Большой секретик• 07 октября 2024
Ответ дляСтрекозей
Амінь, конешно, поправляйтесь. Я за вас хіба вівсянку можу з´їсти з куркою. Вчора випила зелений чай з невеличкою булочкою з повидлом, і так одразу шлунок розболівся. Чи то осінь чи не до добра? І сьогодні ще так собі😒.
Гарні диньки• 07 октября 2024
Ответ дляГейТуда
У меня такое
Вам не стыдно такое постить когда у автора и у большинства здесь 3 корочки хлеба ???
Гарні диньки• 07 октября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Посматриваю уже сюда
Работать иди! Ещё мужик ((
Большой секретик• 07 октября 2024
Ответ дляГарні диньки
Работать иди! Ещё мужик ((
Кіт не голодний, уже зачот)).
Гарні диньки• 07 октября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Яка Ви недобра.
А котик і мишкою спійманою завжди готовий поділитися з людьми.
Это мужик ((
Гарні диньки• 07 октября 2024
Ответ дляВідірву та викину
Килька,,12 грн 100 грамм
Вчера, сегодня
Купила 300,и на завтра осталось
Вчера, сегодня
Купила 300,и на завтра осталось
И хороший ужин и мяса не надо !!